دوشنبه , ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

اسپانیا و پرتغال حریفان بزرگی هستند/مراکش را دست کم نگیریم


به گزارش “ورزش تایمز”، حسین کاظمی در حاشیه دیدار دوستانه تیم ملی دهه ۹۰ و تیم رسانه ورزش گفت: قرعه کشی صورت گرفت و ما بعد از آن همه استرسی که داشتیم متوجه شدیم با چه تیم هایی هم گروه هستیم.

وی تأکید کرد: تا چند روز پیش نگران این بودیم که ببینیم با کدام یک از تیم های آمریکای جنوبی و اروپایی هم گروه می شویم اما حالا  که فهمیدیم باید از همین امروز تلاش کنیم تابتوانیم عملکردی موفق در جام جهانی داشته باشیم.

هافبک پیشین تیم ملی فوتبال ایران افزود: بازی با تیم های صاحب نامی چون اسپانیا و پرتغال می تواند به فوتبال ما کمک موثری کند و برای بازیکنانی خوب است که اگر عملکرد قابل قبولی در جام جهانی داشته باشند می توانند به فوتبال اروپا رفته و در آنجا بازی های خوبی از خود به نمایش بگذارند.

کاظمی تصریح کرد: تنها نقطه تاریک این روزهای فوتبال ما اختلاف بین فدراسیون و کارلوس کیروش است. اعتقاد دارم باید به خواسته های سرمربی ارج نهیم و هرآنچه را که برای موفقیت تیم ملی نیاز دارد در اختیارش بگذاریم. ما بعد از سالها توانستیم بدون دغدغه و مشکلی به جام جهانی صعود کنیم بنابراین اگر می خواهیم در جام جهانی موفق باشیم باید اختلافات را کنار گذاشته و با وحدت و همدلی پای به این مسابقات گذاشته تا بتوانیم بازی های زیبا از خود ارائه داده و مردم را که چشم انتظار حضور ایران در جام جهانی هستند را شاد کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مراکش حریف آسانی برای ما خواهد بود گفت: نمی دانم این تصور غلط را چه کسی از شب گذشته برای ما به وجود آورد که مراکش یک حریف آسان است. درست برعکس این صحبت ها باید بگویم مراکش هم حریف سرسختی برای ما خواهد بود. آنها هم از بازیکنان خوبی برخوردارند و با تمام قوا به میدان خواهند آمد تا بتوانند عملکرد قابل قبولی داشته باشند.

هافبک پیشین تیم ملی ایران در پایان خاطرنشان کرد: باز هم از مسئولان فدراسیون و کی روش خواهش می کنم اختلافات را کنار گذاشته، به مردم فکر کنند زیرا آنها منتظر حضور موفق تیم ملی در جام جهانی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *