دوشنبه , ۲۲ مهر ۱۳۹۸

استیلی: درهای تیم امید ایران به روی همه بازیکنان شایسته باز است

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مدیر تیم فوتبال امید اظهار داشت: این دومین اردوی تیم امید با هدایت فرهاد مجیدی است. در اردوی قبل عملکرد ۵۵ بازیکن را زیر نظر گرفتیم و بعد از بررسی وضعیت بازیکنان در این اردو کادر فنی ۳۰ بازیکن را دعوت کرده و البته ۳ لژیونر خودمان، دلفی، نورافکن و صیادمنش را در این مقطع در اختیار نداریم. البته این لیست نهایی تیم امید نیست و درهای تیم تا پیش از مسابقات مرحله نهایی به روی تمامی بازیکنان شایسته باز خواهد بود.

و افزود: این اردو در فیفا دی برگزار نمی‌شود و به همین دلیل در مدت کوتاه‌تری انجام خواهد شد اما مسابقه روز پایانی برابر تیم ملی بزرگسالان بازی بسیار خوب، مفید و مهمی است. از طرفی در تیم ملی هم شاهد حضور بازیکنان جوانی هستیم که به نظر من اتفاق خوبی است. در واقع این بازی بهترین فرصت برای دیدن استعدادهای شایسته فوتبال ایران است که شاید تا امروز کمتر دیده شده‌اند.

استیلی در ادامه بیان داشت: بازیکنان در هر دو تیم انگیزه زیادی خواهند داشت و کادر فنی تیم ملی بزرگسالان همچنین کادر تیم امید هم فرصت خوبی پیدا می‌کنند تا شناخت لازم را به دست بیاورند. به نظر من دعوت از این بازیکنان جوان اتفاق بسیار خوب و ارزشمندی بود که در تیم بزرگسالان روی داد.

مدیر تیم امید ایران گفت: این نفرات باید فرصت لازم را پیدا می‌کردند. همچنین زمانی که بازیکنی از لیگ دسته اول به تیم ملی دعوت می‌شود این مسئله نشان دهنده توجه به لیگ‌های مختلف است و انگیزه‌های تازه ای را برای بازیکنان در سطوح مختلف ایجاد می‌کند.

وی در خصوص آخرین وضعیت کادر فنی این تیم نیز اظهار داشت: تلاش می‌کنیم در همین اردو مربی اسپانیایی هم به جمع کادر تیم امید اضافه شود. همچنین با نظر فرهاد مجیدی آقای حبیبی که پیش از این در تیم ملی نوجوانان حضور داشت به جمع ما اضافه شد و مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی امید است.

در این خصوص با حسین عبدی هم گفت‌وگو کردیم و مربی دروازه‌بان های تیم ملی نوجوانان را به رده تیم امید منتقل می‌کنیم. تلاش می‌کنیم به زودی کادر فنی تیم امید تکمیل شود.

استیلی با اشاره به اردوها آتی تیم امید گفت: اردوی بعدی اواسط مرداد ماه برگزار خواهد شد که ممکن است در این اردو هم یک بازی تدارکاتی داشته باشیم و بعد از آن برای اردوهای فیفا دی آماده می‌شویم. هماهنگی‌های لازم جهت بازی با تیم‌های امید ازبکستان و اندونزی انجام شده که در اردوهای بعدی برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *