دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

استقلال یک مهاجم گلزن کم دارد/ اشتباهات داوری به ما لطمه زده است


اکبر کارگر جم در گفتگو با “ورزش تایمز”، در خصوص دیدار آبی پوشان مقابل سیاه جامگان اظهار داشت: بازی خیلی خوبی را از استقلال در مشهد دیدیم و همه کارشناسان هم معتقد بودند که این تیم شایسته پیروزی در این بازی بود.

وی افزود: ما در مشهد با سیاه جامگان همه کار کردیم به جز گل زدن. موقعیت گل هم به تعداد زیادی روی دروازه این تیم ایجاد کردیم اما متاسفانه به دلیل عجله و نبود تمرکز کافی مهاجمان ما نتوانستند از این همه موقعیت استفاده کنند.

پیشکسوت آبی‌ها ادامه داد: شرایط ما با جذب یک مهاجم گلزن و چارچوب شناس بسیار بهتر خواهد شد و در اولویت برنامه‌های شفر هم جذب یک مهاجم است. البته ما در حال حاضر هم مهاجمان خوبی داریم اما فعلا آنها نتوانسته‌اند انتظاراتی که می رود را برآوره کنند. 

عضو کمیته فنی تیم استقلال در خصوص اشتباهات داوری که در این دیدار به ضرر استقلال صورت گرفت بیان داشت: ما به اشتباهات داوری علیه استقلال عادت داریم. از گذشته و از زمانی که ما خودمان فوتبال بازی می‌کردیم اشتباهات داوری بیشتر به ضرر ما بوده است. همین فصل هم اشتباهات زیادی داوران به ضرر استقلال کردند که اگر این اشتباهات نبود الان جایگاه تیم ما در جدول حداقل چند پله بالاتر بود.

کارگرجم گفت: البته این فقط اشتباهات داوری نبود که به ما ضرر زد بلکه بزرگتر از آن اشتباهات بازیکنان خودمان بود که به تیم ما لطمه زد. مثلا در بازی با نفت هم داوران اشتباه کردند و گل سالم امید ابراهیمی را ندیدند. اما در آن بازی ما دو گل دیگر زدیم و باوجود اشتباه بزرگ داور باز هم بازی را بردیم. اگر مثلا در برابر همین سیاه جامگان مهاجمان ما دقت بیشتری داشتند و از موقعیت‌های پیش آمده استفاده می‌کردند، حالا اگر یک گل ما هم با اشتباه داور مردود شد، باز هم پیروز می‌شدیم.

مدافع پیشین آبی پوشان در خاتمه گفت: امیدوارم استقلال روز شنبه برابر گسترش فولاد جبران مافات کرده و با یک پیروزی خوب تیم به شرایط ایده آل برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *