یکشنبه , ۴ فروردین ۱۳۹۸

استقلال ٨ بازیکن جدید جذب کرد

استقلال ٨ بازیکن جدید جذب کرد

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از باشگاه استقلال، این باشگاه در راستای سیاست شناسایی، جذب و پرورش بازیکنان جوان و آینده دار، اقدام به امضای قرارداد با تعدادی از جوانان با آتیه و با استعداد کرد. 

مدیریت باشگاه استقلال نیز همواره روی این موضوع تاکید داشته و یکی از سیاست های اصلی این باشگاه محسوب میشود.

ضمن اینکه بازیکنان جوان استقلال نظیر سینا خادم پور و سجاد آقایی در پستهای هافبک دفاعی و مهاجم هم که قرضی در تیم های نفت تهران و الومینیوم اراک حضور داشتند به تیم بازگشته اند. اسامی این بازیکنان در ادامه معرفی میگردد. 

شاهین طاهرخانی
دفاع وسط ۲۱ ساله، با سابقه حضور در تیم ملی جوانان. در تیم های گسترش فولاد و پیکان به میدان رفته است. این بازیکن جوان قراردادی ۵ ساله با استقلال به امضا رسانده است. 

ابوالفضل محمد حسنی
محمد حسنی با سابقه حضور در تیم ملی امید، ۲۱ ساله و در پست مهاجم به میدان میرود. این بازیکن سابقه حضور در استقلال خوزستان را دارد و چهره ای آینده دار است. 

احمدرضا احمدوند
مهاجم ۲۰ ساله با توانایی بازی در نوک حمله، وینگر راست و چپ، سابقه حضور در جوانان استقلال تهران، سایپا، تیم ملی جوانان و هم اکنون بازیکن تیم ملی امید. 

امیر محمد زالی
مدافع راست ۲۲ ساله ای که در تیم ملی امید حضور دارد، با سابقه حضور در تیم های جوانان، امید و بزرگسالان نیروی زمینی و سهمیه زیر ۲۳ سال به حساب می آید. 

محمد مهدی طاهری
این بازیکن در دو سمت خط میانی می تواند به میدان برود و متولد ۱۳۷۶ است و در تیم های امید پیکان و مقاومت به میدان رفته و هم اکنون نیز در تیم امید ایران حضور دارد.

امیرحسین کارگر
از محصولات آکادمی استقلال به حساب می آید. این بازیکن جوان فصل گذشته  به تمرینات استقلال اضافه شد و با تصمیم سرمربی آبی ها فصل آینده نیز در کنار استقلال حضور خواهد داشت. 

امید سام کن
در لیگ هفدهم با پیراهن سپیدرود رشت در لیگ برتر حضور داشت و بیش از ۶۰۰ دقیقه به میدان رفت. او متولد سال ۱۳۷۵ است و پیش از این در نیروی زمینی تهران حضور داشت. 

حیدرعلی احمدزاده
این بازیکن در خط حمله حضور دارد. احمدزاده می تواند در دو سمت راست و چپ خط حمله به عنوان بال کناری استقلال را کمک کند. این بازیکن نیز سهمیه زیر ۲۳ سال محسوب می شود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *