دوشنبه , ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

استقلال زمان طلایی را از دست می‌دهد/ این همه تعلل را درک نمی‌کنم

اکبر کارگرجم در گفتگو با “ورزش تایمز” اظهار داشت: روزهایی که باید به عنوان یک زمان طلایی به آن نگاه کرد با سرعت به ضرر استقلال در حال گذر است و این تیم همچنان سرمربی ندارد. این روزها که به پیش فصل موسوم است از اهمیت زیادی برخوردار است و تیم‌هایی که قرار است در صف مدعیان قرار گیرند، باید کارشان را آغاز کنند. برای من عجیب است که تصمیم سازان تا این حد دست دست می کنند و زمان طلایی را می کُشند.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: البته عجله کردن به این منزله نیست که با تصمیمی عجولانه و شتابزده تیم را در آینده به چالش بکشند. فکر می‌کنم تا همین الان هم مدت زمان زیادی برای فکر کردن و تصمیم گیری بوده و تصمیم اشتباه قابل قبول نیست.

کاپیتان پیشین آبی پوشان گفت: هواداران استقلال از ناکامی‌های این تیم در فصول گذشته خسته شده و برای فصل بعد قهرمانی می‌خواهند لازمه قهرمان شدن هم آغاز هرچه سریعتر تمرین و تعیین تکلیف در کادر فنی است. امروز این هشدار را می‌دهم که دوم و سوم شدن برای استقلال موفقیت و برای هواداران این تیم راضی کننده نیست. 

کارگرجم تصریح کرد: مطلب بعدی، باز شدن هرچه سریعتر پنجره نقل و انتقالات است. در سالهای اخیر بارها پنجره استقلال بسته شده و تیم ما به کرات از این موضوع ضربه خورده است. حالا که بر خلاف فصل‌های گذشته اسکلت تیم حفظ شده، بسته بودن پنجره نقل و انتقالات مشکلی شده تا نتوان از بازیکنان جدید استفاده کرد.

وی در خصوص تغییرات مدیریتی در این تیم گفت: از تصمیم هیات مدیره برای انتخاب مدیرعامل بی اطلاع هستم. اما به عنوان یک پیشکسوت انتظارم از هیات مدیره این است دست به انتخاب مدیری بزند که توان برطرف کردن مشکلات اقتصادی را داشته باشد. لازمه مدیریت در استقلال این است که فرد مورد نظر باید وابستگی‌های اقتصادی این باشگاه به بدنه دولت را از بین برده و با ایجاد درآمدهای پایدار که بدون ارتباطات اقتصادی میسر نیست، این تیم را در آینده نزدیک از نظر مالی هم به یک «استقلال» کامل برساند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *