جمعه , ۹ خرداد ۱۳۹۹

استقلال دنبال بهانه گرفتن نیست/ خبری از حضور مجیدی در کادر ندارم

به گزارش “ورزش تایمز”، سعید رمضانی عصر امروز یکشنبه در پاسخ به این سئوال که آیا به باشگاه استقلال برای شروع مسابقات خبری داده شده است یا خیر، گفت: هنوز هیچ ابلاغ رسمی برای شروع تمرینات و زمان بازی ها اعلام نشده. به طور حتم هر زمان که این اتفاق بیفتد، ما هم برنامه ریزی خود را برای تمرینات و بازی های پیش رو انجام خواهیم داد.

وی در مورد شرایط این روزهای بازیکنان گفت: کادر فنی با تک تک بازیکنان در ارتباط است. مرتب آنها را چک می کند و همه منتظر این هستیم تا دستور شروع تمرینات داده شود.

سعید رمضانی در پاسخ به این سئوال که گفته می شود قرار است فرزاد مجیدی جانشین شما در سرپرستی تیم فوتبال استقلال شود، گفت: فرزاد از دوستان قدیمی من است و من با او همیشه در ارتباط هستم. تا به اینجای کار هم کسی در این مورد صحبتی نکرده است. من هم تابع دستورات باشگاه هستم.

رمضانی در پاسخ به این پرسش که گفته شده است تیم رقیب شما مخالف تعطیلی لیگ است، گفت: بحث تعطیلی لیگ وجود ندارد. ما تابع قوانین هستیم اما خواسته ما این است که بازی ها در یک شرایط خوب و مطابق با پروتکل های بهداشتی انجام بگیرد تا خدای ناکرده کسی دچار پشیمانی نشود.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در پایان خاطرنشان کرد: ما باز هم تأکید می کنیم که سلامتی و جان انسان ها ارزشش بیشتر از بازی کردن و یا جام گرفتن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *