چهارشنبه , ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

استقلال در هر سه جام مدعی قهرمانی است/بازیکنان مراقب خودشان باشند

به گزارش “ورزش تایمز”، احمد مددی که عصر امروز پنجشنبه در تمرین آبی پوشان شرکت کرده بود در جمع بازیکنان گفت: سال نو را به شما عزیزان تبریک می‌گویم و امیدوارم سالی پر از موفقیت و همراه با سلامتی را پشت سر بگذارید. همچنین آرزوی سلامتی برای اعضای کادر و بازیکنانی که به دلیل ابتلا به کرونا امروز در تمرین نیستند، دارم.

وی ادامه داد: شما عزیزان مایه امید میلیون‌ها هوادار استقلال هستید و باید از خودتان مراقبت کنید. این ویروس پیر و جوان نمی‌شناسد. چشم هواداران به شماست و باید به شدت مراقب خودتان باشید.

مدیرعامل باشگاه استقلال تاکید کرد: ما امسال در هر سه جام حضور داریم و هواداران توقع دارند با تمام قوا بازی کنید و مطمئناً شما در هر سه جام مدعی هستید. باشگاه، هیات مدیره محترم و کارگزاری با تمام وجود حامی شما بازیکنان و کادرفنی است و امیدواریم با تلاش شما، استقلال بازهای زیبا و نتایج خوبی را کسب کند و ان‌شاءالله بتوانید در سال ۱۴۰۰ نتایج درخشانی کسب نمایید.

در ادامه سید ایمان میری، رئیس کارگزاری حامی باشگاه استقلال در جمع بازیکنان گفت: ضمن خسته نباشید و تبریک سال نو به شما عزیزان، ما همیشه پشتیبان باشگاه، کادر محترم فنی و بازیکنان عزیز هستیم و ۱۰ درصد از قراردادتان را با هماهنگی آقای مددی تا قبل از لیگ قهرمانان آسیا پرداخت خواهیم کرد. شما به هیچ عنوان نگرانی بابت پرداختی‌ها نداشته باشید و به تلاش خود برای ارائه بازی‌های زیبا و نتایج مطلوب در هر سه جام پیش رو ادامه دهید. ما محکم پشت تیم هستیم و با روحیه مضاعف به تلاش خود ادامه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *