سه شنبه , ۴ تیر ۱۳۹۸

استقلال در آرامش برد/ اولین پیروزی آسیایی آبی ها در غیاب رحمتی

به گزارش “ورزش تایمز”، لیگ قهرمانان آسیا در هفته سوم برای آبی پوشان خوشایند بود. آنها با یک پیروزی خوب مقابل تیم مدعی الهلال نه تنها به جدول این مسابقات بازگشتند تا به زندگی در گروه مرگ امیدوار شوند، بلکه می‌توانند امیدوار باشند تا حدودی هم بحرانی که پس از دربی برایشأن پیش آمده بود را پشت سر بگذارند.

آبی پوشان در حالی اولین پیروزی آسیایی و اولین پیروزی در سال ۹۸ را جشن گرفتند که تعداد زیادی از بازیکنان این تیم به دلایل مختلف در این بازی فرصت حضور پیدا نکردند.

مهمترین غایب استقلال در بازی دیشب وریا غفوری بود که مثل دیدارهای اخیر این تیم به دلیل مصدومیت در ترکیب حضور نداشت.

بزرگترین غایب آبی پوشان در این بازی هم سید مهدی رحمتی بود همچنان در پی حاشیه‌های دربی مورد غضب هواداران قرار گرفته و به همین دلیل سید حسین حسینی جای او را گرفت.

فرشید باقری هم از دیگر بازیکنان اصلی استقلال بود که بنا به دلایل انضباطی بازی شب گذشته را از دست داد.

یکی دیگر از بازیکنان شاخص استقلال که گفته می‌شود این بازی را به دلیل آسیب دیدگی از دست داد، روزبه چشمی بود که جانشین وی محمد دانشگر توانست نمایش قابل قبولی ارائه دهد. دانشگر در کنار موفقیت در کارهای دفاعی، یک پاس گل هم در این بازی داد تا بازی خوبش را کامل کند.

شاگردان شفر در غیاب این نفرات توانستند تیم پر ستاره الهلال عربستان را با نتیجه ۲ بر یک شکست داده تا امیدهای آنها برای صعود از گروه مرگ زنده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *