چهارشنبه , ۲۲ خرداد ۱۳۹۸

استقلال حق نا امید شدن ندارد/ اختلافات و درگیری‌ها بماند برای بعد

محمد نوری در گفتگو با “ورزش تایمز” اظهار داشت: حال ما بعد از شکست در دربی خوب نیست و بازی با سایپا هم حال ما را بدتر کرد چون بی تعارف باید گفت استقلال از قهرمانی فاصله گرفت.

وی اضافه کرد: اگر بین استقلال و صدر جدول هیچ تیمی نبود و فاصله تا صدر در شش هفته مانده به پایان ۷ امتیاز بود، می‌شد قدری امیدوار بود اما الان که تراکتورسازی و سپاهان هم بین استقلال تا صدر جدول قرار دارند این شانس به مراتب کمتر می‌شود.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: اعتقاد دارم استقلالی‌ها باید تمرکزشان را روی لیگ قهرمانان آسیا بگذارند چون شانس در این جام به مراتب بیشتر از شانس در لیگ برتر است. بازی با الهلال نقطه عطف بزرگی برای این تیم است. یک پیروزی در این دیدار فضا را برای آبی پوشان کاملاً تغییر می‌دهد.

نوری در ادامه بیان داشت: آبی پوشان نباید از الهلال بترسند و حق ناامیدی برای غلبه بر این تیم را ندارند. ما هم بازیکنانی داریم که دست کمی از ستاره‌های میلیاردی الهلال ندارند و این ظرفیت برای غلبه بر الهلال در آسیا وجود دارد.

عضو پیشین کمیته فنی استقلال با اشاره به برخی از اختلافات و درگیری‌های داخلی و چند دستگی‌هایی که پیش آمده بیان داشت: فعلاً باید همه تمرکز روی آسیا و لیگ باشد و دعواها و اختلافات بماند برای پایان فصل. با دامن زدن به این اختلافات استقلال ضرر بیشتری متحمل می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *