چهارشنبه , ۲ مهر ۱۳۹۹

استقلال بدون محروم به دیدار سپاهان می‌رود


به گزارش “ورزش تایمز”، شاگردان وینفرد شفر که در پایان هفته چهاردهم با ۱۷ امتیاز در جایگاه هشتم جدول قرار دارند، در آخرین هفته از نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر به مصاف تیم فوتبال سپاهان می‌روند. دو تیم در حالی در این دیدار رو در روی هم قرار می‌گیرند که نتایج آنها در نیم فصل اول راضی کننده نبوده است. 

تیم استقلال در حالی برای این دیدار آماده می‌شود که هیچ یک از بازیکنان این تیم برای هفته پانزدهم محروم نیستند و شفر از این لحاظ دستش برای استفاده از همه داشته هایش باز است. اما ۸ بازیکن این تیم دو اخطاره هستند که در صورت گرفتن اخطار در این بازی دیدار هفته شانزدهم مقابل صنعت نفت آبادان را از دست می‌دهند. این ۸ بازیکن عبارتند از: میلاد زکی پور، سرور جباروف، داریوش شجاعیان، روزبه چشمی، حسن بیت سعید، سیدحسین حسینی، لئوناردو پادوانی و فرشید اسماعیلی.

دیدار هفته پانزدهم لیگ برتر بین دو تیم استقلال و سپاهان از ساعت ۱۷:۳۰ روز چهارشنبه ۱۵ آذرماه به میزبانی آبی پوشان تهران در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. استقلال تا قبل از این دیدار با ۱۷ امتیاز در جایگاه هشتم جدول قرار دارد و سپاهان با ۱۵ امتیاز در رده دوازدهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *