پنجشنبه , ۱۰ مهر ۱۳۹۹

استقلال با شفر بهتر خواهد شد/ داور به درستی نظرش را تغییر داد


به گزارش “ورزش تایمز”، جواد قراب پس از تساوی بدون گل آبی پوشان برابر پیکان تهران گفت: استقلال دو نیمه متفاوت را پشت سر گذاشت در نیمه اول شاید به خاطر عدم شناخت از زمین بازی قابل قبولی ارائه نکرد اما در نیمه دوم کاملا بر بازی مسلط بود و حتی می توانست به گل هم دست پیدا کند ولی با بدشانسی تنها به یک امتیاز دست پیدا کرد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: البته خوش شانس هم بودیم که داور پنالتی را برگرداند. البته در صحنه های آهسته که دیدیم کاملا مشخص بود که پنالتی صورت نگرفته و داور به درستی نظر خود را عوض کرد.

عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که شفر هنوز نتوانسته امتیازات لازم را کسب کند و این برای او دردسر خواهد شد یا خیر گفت: باید به او فرصت دهیم، شفر از بازیکنان شناخت پیدا کرده و در چند بازی اخیر هم دیدیم که بازی های خوبی از خود ارائه کرده اما نیاز به زمان دارد تا بتواند تیم را به شرایط آرمانی بازگرداند.

قراب در پایان خاطرنشان کرد: هواداران نگران نباشند، درست است که روزهای سختی را پشت سر گذاشته ایم، اما مطمئن باشید روزهای خوب هم فرا خواهد رسید و استقلال بازگشت خوبی خواهد داشت و در آینده ای نزدیک دوباره به صدر جدول نزدیک خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *