دوشنبه , ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

استقلال بازنده سربلند بود/ پرسپولیس با یک موقعیت پیروز شد

رضا رجبی در گفتگو با “ورزش تایمز” اظهار داشت: بازی چندان با کیفیتی را از دو تیم استقلال و پرسپولیس مشاهده نکردیم، اما در همین بازی بی کیفیت، این استقلال بود که از حریفش بازی بهتری انجام داد و اگر نبود اشتباه فاحش داوری، قطعاً نتیجه‌ای که امروز شاهد آن هستیم رقم نمی‌خورد.

مدافع سابق آبی پوشان در ادامه بیان داشت: در خصوص مشکلات خط دفاعی استقلال از ابتدای فصل تذکرات لازم را داده بودیم و این خیلی بد است که این مشکل در طول یک فصل حل نشده. ذوب آهن و پرسپولیس در مجموع ۳ موقعیت روی دروازه استقلال خلق کردند که هر ۳ موقعیت تبدیل به گل شد؛ و این یک نقطه ضعف بزرگ است. چطور می‌شود سازمان دفاعی آبی پوشان باید تا این حد دچار تزلزل باشد.

رضا رجبی تصریح کرد: من صراحت کلام دارم و همه می دانند مشکلات را بدون ملاحظه کاری بیان می کنم. در اینکه استقلال هنوز مشکلاتی به لحاظ فنی دارد شکی نیست، اما بچه های ما در این بازی به لحاظ فنی کاملا بر حریف خود برتری داشتند و پرسپولیس تنها یک موقعیت داشت که متاسفانه همان هم تبدیل به گل شد. امروز همه امید هواداران استقلال جام حذفی است، اما با این روند به شما می‌گویم که شاید جام حذفی را هم از دست بدهیم.

کارشناس فوتبال گفت: باید در این تیم آسیب شناسی شود تا مشخص شود چه اتفاقی افتاده که بعد از آسیا این تیم توان امتیاز گیری و گل زدن را از دست داده است.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص داوری بازی و اشتباه بزرگ آن در نیمه اول بیان داشت: دیگر خسته شدم از اینکه مرتب تکرار کنم اشتباهات داوری جزیی از فوتبال است. چرا در این سالهای اخیر همیشه این اشتباهات سمت و سوی استقلال را داشته؟ تکرار اشتباه انسان را بدبین می‌کند و من هم الان نسبت به این موضوعات بدبین شده‌ام.

وی افزود: فوتبال ما در کل دچار افت شده، اما داوری‌ها بیشتر از فوتبال افت کرده است. باید برای این داوری‌ها تاسف خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *