یکشنبه , ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

استقلال از اول هم اشتباه کرد/ زمان و هزینه زیادی فدای سوپرجام شد

رضا رجبی در گفتگو با “ورزش تایمز” اظهار داشت: رای دادگاه CAS اعلام و مشخص شد این همه هیاهو، بازی با احساسات هواداران و صرف هزینه‌های گزاف برای هیچ و پوچ بوده است. اشتباه مدیران استقلال این بود که از روز اول دنبال شکایت و شکایت بازی رفتند. شکایتی که فرجام آن از همان اول مشخص بود.

وی اضافه کرد: اگر همان زمان می پذیرفتند که اشتباه از خودشان است و یکی دو سال با احساسات مردم بازی نمی‌کردند برای مردم پذیرفتنی‌تر بود.

رجبی تصریح کرد: مدیران استقلال زمان زیادی را فدای سوپرجام کردند و با سوپرجام حواس شان از تیم بستن پرت شد. به راحتی می‌توان گفت یکی دو فصل را فدای سوپرجامی کردند که ارزش نداشت. 

مدافع پیشین آبی پوشان گفت: شکایت در CAS استقلال را از مسیر اصلی منحرف کرد. باید بپذیریم که اشتباه از مجموعه خودمان بود و خواستند با شکایت ذهن مردم را منحرف کنند. اگر قصد شان گرفتن حق استقلال بود نباید این شکایت را در بوق کرنا می‌کردند تا امروز خودشان متهم و سرخورده نشوند. روراست بگویم اشتباه را مجموعه باشگاه ما کرد و سازمان لیگ هم که انگار منتظر این اشتباه بود تا بدون مماشات به نفع پرسپولیس رای بدهند. دو سه سالی هست که هیچ یک از مراجع و کمیته های فدراسیون روی خوش به استقلال نشان نمی دهند، از جمله سازمان لیگ.

پیشکسوت آبی پوشان سپس با انتقاد از نحوه مصاحبه‌های مدیرعامل سرخ پوشان گفت: از انصاریفرد که خود را مدیری ارزشی و اخلاق مدار می‌داند تعجب می‌کنم چرا در این حد سخیف مصاحبه می‌کند و در حد پایینی کری می‌خواند. من به عنوان پیشکسوت استقلال از مصاحبه‌های او دلخور شدم و می‌دانم هواداران استقلال هم آزرده خاطر هستند.

رجبی در ادامه بیان داشت: گروهی در این فوتبال نمی‌خواهند و نمی‌گذارند باشگاه استقلال برای گرفتن ستاره سوم دورخیز کند و برای همین چوب لای چرخ این باشگاه می‌گذارند. احتمالا این گروه نمایندگانی هم داخل باشگاه دارند که به اسم خدمت کردن سد راه این تیم می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *