جمعه , ۴ مهر ۱۳۹۹

استعفای معاون اقتصادی باشگاه استقلال صحت ندارد

به گزارش “ورزش تایمز”، باشگاه استقلال این روزها به محلی برای آمدن و زود رفتن معاونین، مدیران و مشاوران تبدیل شده و کمتر پیش می آید فردی در این باشگاه مسئولیت بگیرد و این مسئولیت تداوم داشته باشد.

در ایامی که جدایی مدیران رده میانی این باشگاه تبدیل به یک اپیدمی شده و حتی موردی بوده که فردی بعد از دریافت حکم مسئولیت تنها ۲۴ ساعت این مسئولیت را داشته و بعد از آن استعفا داده است، خبری مبنی بر کناره گیری مهدی نوروزی معاون اقتصادی باشگاه نیز در فضای مجازی منتشر شد که این خبر صحت ندارد.

مهدی نوروزی از معدود افرادی بود که از ابتدای حضور سعادتمند در باشگاه استقلال در کنار او حضور داشت و بسیاری از مشکلات مالی باشگاه نیز به واسطه حضور وی مرتفع گردید و نقش مهمی در بازگشت دیاباته و میلیچ به ایران داشت. وی که ابتدا به عنوان مشاور در کنار مدیرعامل حضور داشت چندی پیش با حکم سعادتمند به عنوان معاون اقتصادی انتخاب شد تا حوزه مسئولیتش گسترده تر شود.

روز گذشته و در هیاهوی خبری استقلال، این خبر نیز در فضای مجازی با سرعت دست به دست شد که نوروزی هم از این باشگاه جدا شده است که پیگیری “ورزش تایمز” در این خصوص مشخص کرد این خبر شایعه بوده و مهدی نوروزی کماکان به عنوان معاون اقتصادی در این باشگاه حضور دارد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *