سه شنبه , ۱۷ تیر ۱۳۹۹

استرماچونی: مهاجم تمام کننده می خواهیم

به گزارش “ورزش تایمز”، آندره استراماچونی سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل صنعت نفت که ظهر امروز در سازمان لیگ برگزار شد،  شرایط تیمش را تشریح کرد و به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد.

استراماچونی درباره درخشش استقلال با سیستم ۲-۵-۳ و احتمال اضافه شدن مهاجم جدید به این تیم، گفت: درخواست من از ابتدا از باشگاه اضافه کردن یک مهاجم بوده است. منظور من از مهاجم، مهاجم هدف است که در محوطه جریمه حضور داشته باشد و تمام کننده باشد. 

وی ادامه داد: داریم سخت کار می کنیم و رزومه ها را چک می کنیم تا کسی که می تواند کمک کند را پیدا کنیم. تا ماه ژانویه این اتفاق می افتد. نیاز به مهاجم بعد از مصدومیت کریمی و شجاعیان اورژانسی شد. سخت تلاش می کنیم ولی الان این موضوع متوقف شده چون باشگاه مشکلات بزرگتری دارد. 

سرمربی استقلال درباره احتمال تغییر ترکیب تیمش نسبت به بازی با تراکتور برای دیدار با صنعت نفت، تاکید کرد: صحبت درباره ترکیب در ابتدای فصل آسان نیست چون در هر بازی اتفاقاتی می افتد و ما مجبوریم بازیکنان را به خاطر مصدومیت و محرومیت تغییر بدهیم. ولی برای بازی فردا احتمال زیاد همان ترکیب بازی با تراکتور را به کار می گیریم.

استراماچونی یادآور شد: روز گذشته در مصاحبه ام گفتم که صنعت نفت با توجه به بازیکنانی که دارد و از نظر قیمتی گران نیستند، بهترین نتایج را گرفته است. یک ذهنیت واضح از نوع بازی خودشان دارند. برای ما بازی سختی خواهد بود چون مدل بازی آنها می تواند برای استقلال مشکل ساز باشد. خیلی شفاف با بازیکنان صحبت کردم و گفتم این تست بلوغ ما است چون تیم خیلی از نتایجی که گرفته خوشحال است ولی دلیلی ندارد خوشحالی کنیم اگر فردا پیروز نشویم. از موقعی که در استقلال هستم، به نظرم این مهمترین وسخت ترین بازی استقلال است. بازیکنان باید این را متوجه شوند وگرنه ما یک تیم فوق العاده نیستیم؛ فقط یک تیم خوب هستیم. 

وی درباره بازگشت علی دشتی بعد از کنار گذاشتنش از تیم و رفتار این بازیکن، تصریح کرد: از روزی که اینجا هستم سعی کردم نظم و انضباط و فلسفه ام را به بازیکنان منتقل کنم. اهمیتی نمی دهم قبلا چه اتفاقی افتاده است و کسی نیستم که افراد قبل از خودم را در اینجا قضاوت کنم. من قوانین و مدل حرفه ای گری کار خودم را می دانم. همه بازیکنان استقلال باید در این چارچوب و نظم عمل کنند. 

سرمربی استقلال تاکید کرد: دشتی شاید یک کار اشتباه مرتکب شده باشد ولی الان متوجه شده است. او انسان و بازیکن خوبی است و به همه نشان داد با ذهنیت درست می تواند به استقلال کمک کند. هرکسی که بخواهد در استقلال بازی کند باید از نظر ذهنی هم حرفه ای باشد. الان دارم کلی صحبت می کنم نه فقط در مورد علی دشتی. این پایه و اساس ساختن یک کار خوب است. دشتی و قائدی به همه نشان دادند که بازیکنانی نیستند که فقط لب خط بازی کنند. نشان دادند به عنوان مهاجم دوم هم می توانند عملکرد خوبی داشته باشند. قطعا مدل بازی خاصی دارند ولی دارند سخت تلاش می کنند تا بتوانند به تیم کمک کنند. 

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *