شنبه , ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

استراماچونی پشت بازیکنان استقلال ایستاده است

به گزارش “ورزش تایمز”، روز دوم از هفته  دهم رقابت های لیگ برتر از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه امروز با دیدار تیم های فوتبال استقلال و صنعت نفت در ورزشگاه آزادی پیگیری شد که این دیدار با برتری ۵ بر صفر شاگردان استراماچونی به پایان رسید.  محمد دانشگر(۱۰)، شیخ دیاباته(۲۱)، مهدی قائدی(۲۶)، وریا غفوری(۳۱) و میلیچ(۷۲) برای استقلال گل زدند.

عارف غلامی گفت: یک دیدار بسیار  خوب را مردم تماشا کردند. ما به یک برد عالی دست پیدا کردیم و خوشحالم که توانستیم با ۵ گل نفت آبادان را شکست داده و خود را به رده سوم جدول برسانیم. این نشان دهنده آن است که در تیم یک وحدت و همدلی به وجود آمده و همه تنها تمرکزشان برای موفقیت تیم است.

غلامی در خصوص استعفای استراماچونی تصریح کرد: من هم این موضوع را شنیدم اما باید به او احترام بگذاریم. از بدو ورودش به استقلال تلاش زیادی کرده، پشت بازیکنان ایستاده و تحت هر شرایطی از ما حمایت کرده و بنابراین اعتقاد دارم باید هر چه زودتر مشکلات حل شود و این روند موفقیت های تیم ادامه پیدا کند.

مدافع تیم استقلال در پاسخ به این سوال که گفته می شود به تیم ملی بزرگسالان دعوت شده اید؟ گفت: من هم چنین موضوعی را شنیده ام. برای من حضور در تیم ملی افتخار است. البته من در تیم ملی امید هم هستم اما دوست دارم در خدمت تیم ملی بزرگسالان هم باشم و آرزوی من این است که بتوانم روزی در تیم ملی بازی کنم.

مدافع استقلال در پاسخ به این سوال که استراماچونی، تو را با فابیو کانابارو قیاس کرده است؟ گفت: بله؛ او چندین بار این موضوع را تأکید کرده بود و من هم خوشحالم که سرمربی تیم به من اعتماد دارد و از بچگی فابیوکانابارو را دوست داشتم و این لقب زیبایی است که سرمربی تیم به من داده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: استقلال روند رو به رشدی را در پیش گرفته و من امیدوارم مسائل حاشیه ای باعث نشود ما از حرکت رو به جلویی که داریم، باز بمانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *