جمعه , ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

از صحبتم درباره خطیر سوء برداشت شد!

مهدی دادرس در گفتگو با “ورزش تایمز” اظهار داشت: در گفتگویی که صبح امروز با یکی از برنامه‌های زنده رادیو داشتم سهوا و به اشتباه از کلمه «مانور» برای علی خطیر استفاده کردم اینجا آن را اصلاح می کنم.

وی بیان داشت: در این گفتگو در خصوص پرونده سوپرجام و شکایت استقلال به دادگاه CAS گفته بودم «آقای علی خطیر گفته به خاطر فشار هواداران ناچار شدیم مانور بدهیم» که این جمله را تصحیح می‌کنم. چون خطیر اصلا کلمه «مانور» را استفاده نکرد و به من گفت به خاطر فشار هواداران وظیفه داشتیم شکایت کنیم.

دادرس تاکید کرد: استفاده از کلمه «مانور» یک اشتباه سهوی بود که از سوی من صورت گرفت و اینقدر شجاعت دارم که به این اشتباه اعتراف کنم! اگر این صحبت باعث دل آزردگی علی خطیر، باشگاه استقلال و هوادارانش شده است از آنها عذرخواهی کرده و این سخنم را اصلاح  می کنم.

عضو کمیته استیناف تصریح کرد: همانطور که در یک بازی فوتبال دو تیم می‌خواهند پیروز شوند، در پرونده‌های قضایی هم تیم قضاوت کننده می‌خواهد پیروز و سربلند باشد. احکامی که در کمیته انضباطی و استیناف صادر می شود بند به بند آن بر اساس قوانین است. ما می دانیم که احکام توسط مردم و متخصصین رصد شده و درباره آن قضاوت می شود و لذا سعی می کنیم بهترین رای را صادر کنیم.

وی افزود: خیلی مواقع هواداران تیم ها به صورت احساسی با آرای کمیته های انضباطی و استیناف برخورد می کنند که این درست نیست و امیدوارم کمیته های فرهنگی باشگاه ها بتوانند از این نظر هوادارانشان را آماده کنند تا پذیرای این احکام باشند. چون در هر حکم یک طرف برنده و یک طرف بازنده است و معمولا هواداران طرف بازنده نسبت به این آرا معترض هستند و به نحو خوبی این اعتراض خود را بروز نمی دهند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *