یکشنبه , ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

از بازیکنانم خواستم تا دقیقه آخر مبارزه کنند

.به گزارش “ورزش تایمز”، ابراهیم صادقی سحرگاه جمعه در نشست خبری پس از پیروزی غیرقابل تصور تیمش در برابر سبزپوشان ذوب‌آهن اظهار داشت: بازی بسیار خوب و جذابی را از هر دو تیم شاهد بودیم و به ثمر رسیدن ۵ گل در این بازی خود دلیلی بر جذابیت این دیدار است.

وی با تمجید از بازیکنان خود افزود: بازیکنانم با تمام توان بازی کردند و موقعیت های زیادی را در نیمه نخست خلق کردند، خوشبختانه در نیمه دوم موفق شدیم کام‌بک بزنیم و به بازی برگردیم و پیروز مسابقه بشویم.

صادقی ذوب‌آهن را تیم بزرگی توصیف کرد و افزود: درباره تیم ذوب‌آهن صحبتی نمی‌کنم چراکه ذوب‌آهن تیمی بزرگ با بازیکنان بزگ است، من در بین دو نیمه از بازیکنانم خواستم که تا دقیقه آخر بازی کنند و تسلیم نشوند.

وی با بیان اینکه روی ضربات ایستگاهی کار کرده بودیم، افزود: ما در پایان نیمه نخست و آغاز نیمه دوم و روی اشتباهات خودمان گل خوردیم، البته روی ضربات ایستگاهی کار کرده بودیم و موفق شدیم از همین ضربات آزاد به گل برسیم.

سرمربی صحنه اخراج چراغعلی را به خاطر نیاورد اما خاطرنشان کرد: در مورد تک‌ تک صحنه ها حضور ذهن ندارم اما به طور کلی در فوتبال برخوردهایی وجود دارد، ما نیز امروز فوتبال محکمی ارائه دادیم و تلاش می کنیم در هفته های آینده نقاط ضعف خود را برطرف و نقاط قوت خود را تقویت کنیم.

وی در باره پیش‌بینی مدعیان قهرمانی لیگ افزود: معمولا تیم‌هایی که هواداران بیشتری دارند، مدعی هستند اما هنوز ابتدای فصل است و باید صبر کنیم تا زمان بگذرد و بازی‌ها انجام شود و بعد نتیجه‌گیری کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *