چهارشنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۹

از اشتباهات بازی با پرسپولیس درس گرفتیم/ دنبال جبران شکست هستیم

به گزارش “ورزش تایمز”، عبدالله العسیری، مربی التعاون عربستان در شست خبری پیش از دیدار با پرسپولیس در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا گفت: جدا از اینکه تمرکزمان را در بازی اول از دست دادیم، بازیکن‌های جدید تیم نتوانستند خودشان را به خوبی در  ترکیب جای دهند، اما از اشتباهات‌مان درس گرفتیم و با هوشیاری بیشتری در بازی دوم‌ مقابل پرسپولیس قرار خواهیم گرفت.

وی افزود: قبل از بازی اول ما مقابل پرسپولیس فشار زیادی روی بازیکنان و کادر فنی بود. می‌دانیم که پرسپولیس با اختلاف زیادی قهرمان لیگ خودشان شده است و رقیب بسیار دشواری برای هر تیمی در آسیا خواهند بود.

سرمربی التعاون عربستان یادآور شد: پرسپولیسی‌ها ما را می‌شناسند ‌و ما هم آنها را به خوبی می‌شناسیم. نقاط ضعف آنها را به خوبی شناسایی کرده‌ایم و روی آن نقاط ضعف تمرکز خواهیم کرد تا شکست بازی نخست را جبران کنیم.

العسیری در پایان در خصوص انتخاب سرمربی جدید برای تیم التعاون گفت: مربی جدید احتمالا طی ۴۸ ساعت آینده به ما ملحق خواهد شد و مسلماً او تفکرات خودش را خواهد داشت که برای بازیکنان ما جدید خواهد بود. امیدوارم که به نصایح ما گوش کند تا در کنار یکدیگر بتوانیم در این رقابت‌ها موفق ظاهر شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *