شنبه , ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

ادعای استقلالی‌ها بیهوده است/ حکم سایپا تایید شود استعفا می‌دهم

اصغر مدیرروستا در گفتگو با “ورزش تایمز”، درباره تغییر نتیجه بازی پیکان و سایپا از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و اعلام برنده شدن سه بر صفر سایپا گفت: همه در باشگاه پیکان شوکه‌ایم و تعجب کردیم. این ماده‌ای که کمیته انضباطی به آن استناد کرده است کاملا اشتباه است. آنها به بازیکنی که خودشان برایش کارت بازی صادر کرده‌اند می‌گویند غیرمجاز! در صورتیکه مصادیق غیرمجاز بودن یک بازیکن چیز دیگری است و ربطی به تعویض اضافی که تأثیری هم در جریان بازی نداشته است ندارد.

سرپرست تیم فوتبال پیکان تهران که برد دو بر یک این تیم مقابل نارنجی‌پوشان پایتخت به شکست انضباطی سه بر صفر تغییر کرده است افزود: اصلا نباید به هیچ وجه چنین حکمی را صادر می‌کردند. بازیکن غیرمجاز با بازیکنی که به عنوان تعویض ششم وارد زمین می‌شود فرق دارد.

وی با اشاره به گفتگوی هوشنگ نصیرزاده با “ورزش تایمز” (اینجا بخوانید) تصریح کرد: اصلا چرا آقایان سراغ قوانین بین‌المللی رفتند. مگر قوانین داخلی به قوانین فیفا ارجحیت ندارد. آنها بر سر آنچه خودشان وضع کرده‌اند هم قائل به اطاعت نیستند. به وضوح می‌توان دست‌های پشت پرده را در تصمیمات فدراسیون دید. قرار بود این آقایان تمام مشکلات قبلی را حل کنند اما نشان دادند خوشان ایجاد مشکل می‌کنند.

مدیرروستا تاکید کرد: آقایان بازیکنی که برایش کارت بازی صادر کرده‌اند به عنوان بازیکن غیرمجاز انتخاب کرده‌اند. بازیکن تعویض تنها ۱۳۰ ثانیه در ترکیب بوده است. دست‌هایی در فدراسیون وجود دارد.

مدیرروستا در ادامه انتقادات خود از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال یادآور شد: آقای حسن زاده رئیس کمیته انضباطی در گفتگوی تلویزیونی خود پس از بازی نیز صراحتا همین رأی را اعلام کرد. این رأی کاملا ناعادلانه است و ما هم مثل اهالی فوتبال به تمام جزئیات آن شک داریم.

سرپرست پیکان ادامه داد: یک رسانه، کاملا در اختیار باشگاه سایپا قرار گرفته و این صحبت‌ها را مطرح می‌کنند.

مدیر روستا در خصوص ادعای مسئولان باشگاه استقلال تهران مبنی بر تغییر نتیجه بازی این دو تیم نیز تاکید کرد: آنها هم مدعی اشتباهی هستند. در لیست بازی کاملا مشخص است که در سه بازه زمانی، پنج تعویض داشته‌ایم. دیگر این حرف‌ها از میزان شوکه بودن خنده دار است. استقلالی‌ها بیهوده مدعی هستند.

سرپرست تیم فوتبال پیکان درباره استعفا مهدی تارتار نیز گفت: من هم این موضوع را شنیدم اما نامه‌ای کتبی دستمان را نگرفته است. خودم هم اگر ببینم این رأی در کمیته استیناف تأیید شود استعفا می‌دهم تا حداقل اعتراض خودم را به این بی عدالتی کرده باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *