سه شنبه , ۶ فروردین ۱۳۹۸

احتمال حضور یک استقلالی در کادر فنی سپاهان

احتمال حضور یک استقلالی در کادر فنی سپاهان

به گزارش “ورزش تایمز”، امیر قلعه نویی بعد از در اختیار گرفتن تیم سپاهان رسما و با صراحت اعلام کرد بازیکنی از استقلال به خدمت نمی گیرد. قلعه نویی در واقع این را گفت تا خود را از هجمه خیل عظیمی از هواداران جوان و نوجوان تیم استقلال که گذشته های این تیم و افتخار آفرینی های او را در نقش بازیکن و مربی از یاد برده و مدتهاست وی را در صفحات مجازی مورد انتقاد و ناسزاگویی قرار می دهند مصون نگه دارد. اما احتمال این که یکی از بازیکنان سابق تیم استقلال که از محبوبیت خاصی هم بین هواداران برخوردار بود بعنوان دستیار به کادر فنی سپاهان اضافه شود زیاد است. 

این بازیکن اواخر دهه هشتاد  به استقلال پیوست و تا یکی دو سال پیش هم در این تیم بازی می کرد و مدت کمی هم پیراهن تیم ملی را بر تن داشت. بازیکن مورد نظر بعد از جدایی از استقلال روزهای خوبی را در فوتبال نداشت و در دو سه تیم سطح پایین فوتبال بازی کرد و ظاهرا تصمیم خود را برای آویختن کفش ها گرفته است.

بنابراین گزارش، بازیکن سابق آبی پوشان هنوز دوره های مربیگری را طی نکرده اما ممکن است کار عملی‌اش برای مربیگری را در تیم سپاهان و در کنار امیر قلعه نویی آغاز نماید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *