پنجشنبه , ۳۱ تیر ۱۴۰۰

ابراهیم تهامی مشاور عالی باشگاه فولاد خوزستان شد

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، سیدابراهیم تهامی بعد از انتصابش به عنوان مشاور عالی باشگاه فولاد گفت: ابتدا باید از آقای نکونام تشکر کنم و برای ایشان آرزوی موفقیت در ادامه مسابقات لیگ برتر و جام حذفی داشته باشم. همچنین یک تشکر ویژه از آقای آذری، مدیرعامل محترم باشگاه دارم که زحمات زیادی برای فولاد و فوتبال خوزستان کشیده‌اند و نتایج این دو فصل اخیر فولاد در رده‌های مختلف گواه آن است.

ملی‌پوش سابق فوتبال ایران و عضو پیشین باشگاه فولاد خوزستان همچنین در خصوص حضورش در این باشگاه، تصریح کرد: خوشحالم که بالاخره یک نفر برای پیشکسوت ارزش قائل شد و کمکی به این قشر کرده است. البته این مورد قبلاً با حضور آقای آذری در باشگاه فولاد خوزستان تبدیل به سیاست شده و حضور سید محمد علوی، حسین کعبی، ناجی بداوی، عزیز فریسات، میثم سلیمانی، لفته حمیدی، محمد عارف نیا و… از اقدامات قابل تحسین او است.

تهامی با تقدیر از سیاست حمایتی باشگاه فولاد خوزستان نسبت به پیشکسوتان فوتبال، اظهار داشت: ای کاش همه مدیرهای ورزش استان اینگونه فکر می‌کردند و از پتانسیل پیشکسوتان فوتبال بهره می‌بردند. آقای آذری را از خودمان می‌دانم اما دوست داشتم این اقدام در سال‌های گذشته و قبل از مدیریت ایشان انجام می‌شد که متاسفانه نشد. طی این سالیان از دوستان و هم استانی‌هایم انتظار کمک داشتم اما متاسفانه هیچ اقدامی نکردند.

وی در ادامه افزود: فولاد خوزستان مسیر خودش را می‌رود و در اینجا نشان داده‌اند که بازی فقط برد و ورزش در مستطیل سبز نیست، بعضی اقدامات و فعالیت‌هایی در باشگاه فولاد انجام می‌شود که نشان داده باشگاه فولاد یک قهرمان واقعی است. ان‌شاءالله این حضور ما باعث موفقیت برای باشگاه بزرگ فولاد باشد، وظیفه همه ما پیشکسوتان، هواداران و بزرگان فوتبال این است که از فولاد حمایت کنیم تا با همدلی و غیرت بچه‌ها و علم کادر فنی بتوانیم شادی‌ها را جشن بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *