دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

آمار فوق العاده‌ای که برای دروازه بان استقلال ثبت شد


به گزارش “ورزش تایمز”، سیدحسین حسینی سنگربان آبی پوشان که هفته هاست در ترکیب ثابت این تیم به میدان می‌رود، در هفته سیزدهم هم مقابل گسترش فولاد به میدان رفت و چهارمین کلین شیت را در این فصل تجربه کرد. در مورد حسینی بد نیست به آمار بسیار جالب توجه او نگاه کرد تا مشخص شود به لحاظ آماری می‌توان او را بهترین دروازه‌بان حال حاضر در لیگ برتر معرفی کرد.

حسینی با احتساب بازی مقابل گسترش فولاد برای آبی پوشان ۹ بازی انجام داده است. صنعت نفت در هفته اول، پارس جنوبی در هفته ششم، ذوب آهن در هفته هفتم، سپیدرود در هفته هشتم، فولاد در هفته نهم، پرسپولیس در هفته دهم، نفت در هفته یازدهم، سیاه جامگان در هفته دوازدهم و بالاخره گسترش فولاد تیم هایی بودند که حسینی بعنوان دروازه بان استقلال به میدان رفته است.

استقلال در این ۹ بازی در ۳ بازی مقابل صنعت نفت، پارس جنوبی و پرسپولیس شکست خورده است، در ۳ بازی مقابل تیم‌های ذوب آهن، فولاد و سیاه جامگان متوقف شده است و در ۳ بازی مقابل سپیدرود، نفت و گسترش به پیروزی رسیده و ۱۲ امتیاز از این ۹ بازی کسب کرده است.

آبی‌پوشان در ۹ بازی  که با حسینی به میدان رفته‌اند مجموعا ۶ گل خورده‌اند که این به خودی خود آمار قابل قبولی برای یک دروازه بان محسوب می‌شود. اما وقتی این آمار به یک آمار قابل توجه تبدیل می‌شود که از ۶ گلی که حسینی در این ۹ بازی دریافت کرده، چهار گل از روی نقطه پنالتی بوده است. صنعت نفت، پارس جنوبی، سپیدرود و پرسپولیس تیم‌هایی بودند که از روی نقطه پنالتی دروازه حسینی را باز کرده اند و سنگربان آبی‌ها تنها ۲ گل در ۹ بازی در جریان بازی دریافت داشته است.

وقتی آمار حسینی فوقل العاده می‌شود که می‌بینیم از دو گلی که در جریان بازی خورده، یک گل در موقعیت آفساید زده شده و باید مردود اعلام می شد که با اشتباه فاحش تیم داوری این اتفاق نیفتاد. اشاره به گلی که حسینی در بازی مقابل ذوب آهن خورد.

به این ترتیب باید گفت تنها تیم پارس جنوبی در جم موفق شد به حسینی در جریان بازی گل بزند و این تنها گلی بود که این بازیکن در جریان بازی در ۹ باری که برای تیمش به میدان رفته دریافت کرده است.

آمار گل‌های خورده حسینی در فصل جاری به شرح زیر است:

* با احتساب همه گل‌های خورده؛ ۰/۶۶ صدم گل به ازای هر بازی

* با احتساب گل هایی که در جریان بازی خورده؛ ۰/۲۲ گل در هر بازی

* با احتساب گل های سالمی که در جریان بازی خورده؛ ۰/۱۱ گل در هر بازی

و یا: هر ۱۵۰ دقیقه یک گل، هر ۴۵۰ دقیقه یک گل در جریان بازی، هر ۹۰۰ دقیقه یک گل سالم در جریان بازی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *