پنجشنبه , ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

آمار رویایی پرسپولیس خارج از خانه/ ۷ بازی و دو امتیاز از دست رفته


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال پرسپولیس توانست پارس جنوبی جم را با نتیجه یک بر صفر در خارج از خانه شکست دهد تا شاگردان برانکو ایوانکوویچ، آماری استثنایی در نتیجه گیری بیرون از خانه داشته باشند.

پرسپولیس هفت دیدار خارج از خانه در لیگ هفدهم انجام داده است که از ۲۱ امتیاز ممکن توانسته ۱۹ امتیاز از شش پیروزی و یک تساوی کسب کند. این تیم تنها در بازی با سپاهان اصفهان در نقش جهان مساوی کرد. سرخپوشان پایتخت در حالی روند رویایی پیروزی های خارج از خانه خود را ادامه دادند که در تمام بازی های نیم فصل گذشته که میهمان بودند تنها موفق شده بودند ۱۵ امتیاز کسب کنند.

رکورد رویایی سرخپوشان پایتخت زمانی تکمیل می شود که به آمار ۱۷ گل زده و تنها ۴ گل خورده در بازی هایی که نام پرسپولیس به عنوان میهمان بوده است، اشاره کنیم. کسب بیش از ۹۰ درصد امتیازات بازی هایی که پرسپولیس میهمان بوده است نشان می دهد این تیم، عزم خود را برای تکرار قهرمانی در رقابت های لیگ برتر جزم کرده است.

تیم فوتبال پرسپولیس تا پایان دور رفت بازی های لیگ برتر تنها یک بازی دیگر بیرون از تهران دارد. سرخپوشان پایتخت در هفته چهاردهم به مصاف ذوب آهن در تهران می روند و هفته پایانی نیز در رشت با سیپدرود بازی می کنند. همچنین دیدار معوقه هفته هشتم پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان نیز در تهران برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *