یکشنبه , ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

آمادگی سازمان لیگ فوتسال برای همکاری با تیم ملی قبل از جام جهانی

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی فوتسال ایران در شهریورماه در مسابقات جام جهانی فوتسال به میدان خواهد رفت.

تعدادی از بازیکنان و کارشناسان در خصوص برگزاری رقابتهای لیگ فصل بعد نقطه نظراتی ارائه داده و پیشنهاد شده که لیگ قبل از اعزام تیم ملی برگزار شود تا بازیکنان در شرایط مسابقه باشند. در این رابطه اما آرش جابری، سرپرست سازمان لیگ فوتسال در گفت وگویی که با سایت فدراسیون داشت تاکید کرد که تمام همکاری و تعامل لازم را با تیم ملی فوتسال برای حضور در اردوهای آماده‌سازی و جام جهانی خواهند داشت.

جابری گفت: ما ابتدا منتظر دریافت برنامه تیم ملی از سرمربی محترم و اعضای کادر فنی هستیم تا برنامه‌ریزی رقابت‌های لیگ را طراحی کنیم. در جام جهانی قبل که به میزبانی کلمبیا برگزار شد با تعامل و همکاری که بین سازمان لیگ فوتسال و تیم ملی فوتسال وجود داشت، ۴ هفته از رقابتهای لیگ برگزار شد و مابقی مسابقات پس از اتمام جام جهانی ادامه پیدا کرد. الان هم این آمادگی را داریم تا برنامه لیگ را در جهت کمک به تیم ملی و فوتسالیست‌های عزیز تدوین کنیم.

سرپرست سازمان لیگ فوتسال افزود: قطعاً با تیم ملی تعامل خواهیم داشت و از هیچ تلاشی برای روند آماده سازی این تیم دریغ نخواهیم کرد. در چند روز آتی با سرپرست و کادر فنی تیم ملی فوتسال نشستی را برگزار خواهیم کرد تا در جریان برنامه‌های تیم ملی قرار گرفته و با تعامل و همکاری، برنامه‌های لیگ را تدوین و اعلام کنیم. قطعاً در شرایط کنونی اولویت خواسته‌های کادر فنی تیم ملی و بازیکنان خواهد بود و هیچ مشکلی در این زمینه وجود نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *