دوشنبه , ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

آقای گلی سردار در روسیه تارومار شد/فرش از زیر پای آزمون کشیده شد

به گزارش “ورزش تایمز”، هفته سی ام و پایانی مسابقات لیگ فوتبال روسیه امروز یکشنبه برگزار شد. در یکی از این بازی‌ها، تیم زنیت در غیاب سردار آزمون مهاجم ایرانی خود به مصاف تامبوف رفت که این بازی با نتیجه ۵ بر یک به سود زنیت ‏‬به پایان رسید.

این بازی در شرایطی برگزار شد که زنیت پیش از این قهرمانی خود را در لیگ روسیه قطعی کرده بود و سردار آزمون هم تا قبل از دیدار امروز با ۱۹ گل در صدر جدول گلزنان قرار داشت و شانس نخست کسب عنوان آقای گلی بود. با این حال معادلات آقای گلی لیگ روسیه در این مسابقه بر هم خورد و آزمون نتوانست این عنوان را از آن خود کند.

در دیدار زنیت با تامبوف، «آرتم زوبا» هم تیمی آزمون موفق شد چهار گل از گل‌های زنیت را به ثمر برساند و در حالی که در جدول گلزنان ۳ گل از آزمون عقب بود، در نهایت ۲۰ گُله شد و فرش آقای گلی را از زیر پای آزمون کشید!

کاپیتان تیم زنیت با عملکرد درخشان خود در این بازی، شمار گل‌های خود را به بیش از ۲۰۰ گل افزایش داد. او بعد از به ثمر رساندن گل نخست به تامبوف، تی‌شرت خود را که روی آن عدد ۲۰۰ نقش بسته بود با پیام: «همچنان گرسنه» رو به دوربین تلویزیونی نشان تا به میل بالای خود برای گلزنی اشاره داشته باشد.

آزمون و زوبا سال گذشته هرکدام ۱۷ گل برای تیم زنیت به ثمر رساندند و در نهایت زوبا به عنوان آقای گل معرفی شد. کاپیتان زنیت امسال با چند گل بیشتر بازهم این عنوان را از آن خود کرد.

به گزارش “ورزش تایمز”، سردار آزمون یک فصل دیگر با زنیت قرارداد دارد اما گفته می‌شود احتمالاً فصل آینده در یک تیم دیگر اروپایی بازی خواهد کرد.

قیمت آزمون حدود ۲۰ میلیون یورو تخمین زده می‌شود و در هفته‌های گذشته از تیم‌های آ. اس رم، ناپولی و آتالانتا ایتالیا، دورتمند آلمان، والنسیا و سویا اسپانیا به عنوان مشتریان آزمون نام برده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *