چهارشنبه , ۳۰ تیر ۱۴۰۰

آقایان داور فقط عدالت را رعایت کنید / مصدومیت ۲ بازیکن

به گزارش “ورزش تایمز”، سعید الهویی دوشنبه شب در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم گل‌گهر سیرجان و آلومینیوم اراک، در ابتدای صحبت‌هایش عنوان کرد: خیلی ناراحتیم بعد از چند هفته که عملکرد فنی بسیار خوب و فراتر از انتظار داشتیم، به دلیل عوامل بیرونی متأسفانه نتوانستیم با کسب پیروزی و امتیاز از استادیوم آزادی برگردیم.

وی ادامه داد: فکر می‌کنیم اتفاقاتی که در چند هفته اخیر افتاد، آنقدر عریان و بی پرده بوده که برای همه جای تعجب و شگفتی ایجاد کرده است، اشتباهاتی واضح و مکرر بر علیه تیم گل‌گهر و تیم قلعه‌نویی رخ می‌دهد. کارشناسان در مورد اشتباهاتی که به ضرر ما اتفاق می‌افتد، صحبت می‌کنند، ولی هر هفته‌ای که می‌گذرد باز آش همان آش و کاسه همان کاسه است و همان اتفاقات دوباره تکرار می‌شود. واقعاً نمی‌دانیم چطوری راجب این موضوع باید صحبت بکنیم، هفته قبل به زبان موسیقی و سینمایی صحبت کردیم، دوستان یک عکس‌العمل نشان دادند، این هفته به یک زبان دیگر صحبت بکنیم شاید دوستان یک عکس‌العمل دیگری نشان بدهند. ولی باز سوت‌های اشتباه سر جایش هست.

آقایان داورفقط عدالت را رعایت کنید

دستیار قلعه‌نویی در جواب «نگرانی خرمگاه که در کنفرانس خبری از آن پرده برداشت» گفت: دغدغه تیم اراک را درک می‌کنیم و واضح خدمت منصوریان و اعضای این تیم عرض می‌کنیم که نگران این داستان نباشند، ما اصلاً خواهان این نیستیم که سوتی به نفع ما زده شود. اتفاقات سه هفته گذشته نشان داده که تیم گل‌گهر چه ضررهای بزرگی کرده، ما داریم به صورت واضح خواهش می‌کنیم که آقایان داور، آقایان کمیته داوران، فقط عدالت را رعایت کنید.

وی به داوران بازی فردا هم گفت: اجازه بدهید بین تیم گل‌گهر و آلومینیوم اراک یک بازی جوانمردانه، یک جنگ فوتبالی اتفاق بیفتد و تیمی که شایسته‌تر است و کمتر اشتباه می‌کند، پیروز بشود؛ نه اینکه مثل سه هفته گذشته اشتباهات واضح داوری به ضرر ما، باعث بشود ما امتیاز از دست بدهیم و شرمنده هوادارانمان بشویم.

مربی گل‌گهر در راستای ناداوری‌های دیدار گل‌گهر و پرسپولیس گفت: الان کارشناسان راجع به پنالتی هفته قبل ما، اخراج بازیکن حریف و اخراج مربی حریف صحبت می‌کنند که اشباهات واضح داور بوده است. حتی صحبت از این می‌شود که این داور این هفته محروم شده، ولی فایده‌اش برای تیم گل‌گهر چیست؟ ۳ امتیاز یا حداقل ۱ امتیازی که باید کسب می‌شد از دست رفت و در جدول به نام تیم گل‌گهر نوشته نشده است. امیدواریم فردا داوران با تمام تمرکزشان، با تمام وجودشان عدالت را رعایت بکنند.

این مربی در مورد تیم آلومینیوم اراک عنوان کرد: تیم آلومینیوم اراک یکی از تیم‌های خوب فصل بیستم بوده، من فکر می‌کنم در کنار تیم گل‌گهر جزو تیم‌های شگفتی‌ساز لیگ بوده است. شاید گیم مدل و استایل این تیم با تیم گل‌گهر متفاوت باشد اما همان گیم مدل را دارد به شکل خوبی اجرا می‌کند. کادر فنی این تیم تغییر می‌کند، سیستم تیم نسبت به اول فصل تغییر می‌کند، ولی گیم مدل تغییر نمی‌کند و این گام مثبتی برای تیم اراک است.

وی در رابطه با تیم گل‌گهر برای بازی فردا هم گفت: خیلی خوب این تیم را آنالیز کردیم و به منصوریان و همکاران و بازیکنان این تیم تبریک می‌گوئیم، چرا که مدل بازی خودشان را خیلی به شکل خاصی اجرا می‌کنند. فردا سعی می‌کنیم که با تمرکز کافی کمترین اشتباه را داشته باشیم و بیشترین بهره را از فضاهای تعریف شده در بخش حمله‌مان داشته باشیم تا در بازی فردا به نتیجه خوبی برسیم.

در حال حاضر به جام حذفی فکر نمی‌کنیم

مربی گل‌گهر در مورد محروم‌ها و مصدوم‌های تیم‌شان بیان داشت: متأسفانه فردا ۲ نفر از بازیکنان کلیدی و خوب‌مان علی ابراهیمی و علی حقیقی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم، ولی سایر بازیکنان در اختیار قلعه‌نویی هستند، امروز تمرین آخرمان را برگزار کردیم و قلعه‌نویی ترکیبش را برای بازی فردا انتخاب خواهد کرد.

الهویی در پاسخ به خبرنگاری که عنوان کرد «گل‌گهر و آلومینیوم فردا در لیگ برتر و دو هفته دیگر در جام حذفی به مصاف هم می‌روند، آیا این کار را سخت نمی‌کند؟» اظهار داشت: فکر می‌کنم در لیگی که ۲۵ هفته‌اش گذشته، تیم‌ها به شناخت کافی از همدیگر رسیده‌اند، ولی این هنر مربیان لیگ ماست، هنر قلعه‌نویی و حتی شاید هنر منصوریان باشد که در کمتر از ۱۰ روز بتوانند با تغییر جزئیاتی بدون اینکه کلیات تیم‌شان تغییر بکند بتوانند مربی و تیم حرف را سورپرایز بکنند.

وی ادامه داد: در حال حاضر به جام حذفی فکر نمی‌کنیم آن چیزی که برایمان مهم است ۳ امتیاز بازی فرداست. فینال لیگ برای ما بازی فردا هست، باید با تمام وجود بازی فردا را پشت سر بگذاریم، بعد از بازی فردا و بازی تراکتور راجع به بازی حذفی فکر خواهیم کرد و قلعه‌نویی برای آن بازی برنامه‌ریزی خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *