جمعه , ۲۰ تیر ۱۳۹۹

آغاز سفر مهم رئیس فدراسیون فوتبال/ دیدار تاج با ویلموتس در ترکیه؟

به گزارش “ورزش تایمز”، فدراسیون فوتبال ایران همچنان موفق به برگزاری جلسه برای تعیین تکلیف وضعیت سرمربی تیم ملی ایران نشده است. مارک ویلموتس که پس از چند ماه تاخیر در دریافت حقوقش توانست تمام و کمال قرارداد چندماه خود با تیم ملی ایران را قبل از بازی با عراق دریافت کند هنوز به تهران نیامده است تا کار خود را دنبال کند.

نبودن ویلموتس در ایران و نتایجی که تیم ملی در دور رفت بازی های مرحله گروهی مقدماتی راهیابی به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باعث دلسردی مهدی تاج برای ادامه همکاری با مرد بلژیکی شود.

رئیس فدراسیون فوتبال که برای حضور در مراسم بهترین های فوتبال آسیا در سال ۲۰۱۹ به هنگ کنگ سفر کرده است قصد دارد تکلیف جلسه حضوری با ویلموتس را مشخص کند. تاج نمی خواهد به بلژیک رفته و پای میز مذاکره با ویلموتس بنشیند. او معتقد است سرمربی تیم ملی باید به تهران بیاید و دلیلی ندارد به کشور محل زادگاه او رفته و در این باره مذاکره کند.

در صورت عدم حضور ویلموتس در تهران قرار است مسئولان فدراسیون فوتبال جلسه ای را با وی در استانبول ترکیه ترتیب دهند تا تکلیف نیمکت تیم ملی برای ادامه راه سخت صعود به جام جهانی مشخص شود.

فدراسیون فوتبال در حالی نسبت به ادامه همکاری با ویلموتس بی میل است که پیگیری های “ورزش تایمز”، نشان از توافق اولیه او با برانکو ایوانکوویچ برای حضور روی نیمکت تیم ملی ایران می دهد.

برگزاری جلسه تعیین تکلیف ویلموتس از آنجا جدی تر شد که مهدی تاج پس از پایان مراسم برترین های فوتبال آسیا با انتشار پستی در صفحه شخصی خود از آغاز سفری مهم خبر داد که به نظر می رسد منظور او جلسه با سرمربی تیم ملی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *