پنجشنبه , ۲۰ خرداد ۱۴۰۰

آغاز اقدام فدراسیون فوتبال برای فروش ساختمان‌های فوتسال

به گزارش “ورزش تایمز”، هفته گذشته بود که انتشار گزارش تصمیم فدراسیون فوتبال برای فروش دو واحد ساختمانی سازمان لیگ فوتسال در “ورزش تایمز” سروصدای زیادی به پا کرد و واکنش اهالی این رشته را در پی داشت. (لینک گزارش) فدراسیون فوتبال که ساختمانش به دلیل شکایت شستا در پرونده «مارک ویلموتس» مصادره شده است، قصد دارد با فروش ساختمان‌های فوتسال بخشی از مشکلات مالی خود را جبران کند.

سیدرضا افتخاری رئیس پیشین کمیته فوتسال تاکید دارد این دو ساختمان از پول باشگاه‌ها تهیه شده و فدراسیون حق ندارد آن را بدون اجازه سازمان لیگ و باشگاه‌ها به فروش برساند. از سوی دیگر کریم منصوری و سعید نجاریان مدیران دو باشگاه شهید منصوری و شهروند ساری که سالیان سال در هیات رئیسه سازمان لیگ حضور داشتند، از فدراسیون فوتبال بابت این تصمیم به شدت انتقاد کردند.

نجاریان حتی در مصاحبه‌ای عنوان کرد در صورتی که فدراسیون، دو ساختمان فوتسال را به فروش برساند، با هماهنگی چند باشگاه دیگر از مسابقات فصل آینده لیگ برتر فوتسال کنار خواهد کشید.


افتتاح ساختمان کمیته فوتسال در سال ۱۳۹۴ با حضور علی کفاشیان رئیس وقت فدراسیون

پیگیری‌های “ورزش تایمز” حاکی است فدراسیون باوجود این مخالفت‌ها، تصمیم قطعی خود را گرفته و حتی اقدامات مقدماتی برای فروش ساختمان‌های فوتسال از جمله قیمت گذاری دو واحد را آغاز کرده است.

این دو واحد که روی هم حدود ۲۵۰ متر است، در خیابان شیخ بهایی واقع شده و در زمان ریاست افتخاری در کمیته فوتسال از طریق بالا بردن حق شرکت و حق عضویت باشگاه‌ها در مسابقات مختلف خریداری شد.

یکی از اعضای سازمان لیگ فوتسال در گفتگو با “ورزش تایمز”، آغاز کارشناسی قیمت دو ساختمان فوتسال از سوی فدراسیون را تایید کرد.

همچنین کریم منصوری به “ورزش تایمز” گفت که شنیده است فدراسیون در حال انجام امور مربوط به قیمت گذاری ساختمان فوتسال است.

فدراسیون فوتبال تاکنون هیچ توضیحی برای این تصمیم خود نداده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *