سه شنبه , ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

آزمون: حق ما قهرمانی در تورنمنت کافا بود

به گزارش “ورزش تایمز”،  مریم آزمون سرمربی تیم  فوتبال زیر ۲۳ بانوان درباره کسب عنوان نایب قهرمانی ایران در تورنمنت آسیای مرکزی (کافا) گفت: مسابقاتی که به صورت تورنمنت انجام می شود، برنامه ریزی متفاوتی دارد و باید به صورتی عمل کنیم که تا آخرین مسابقه رقیب ها نتوانند برنامه و شیوه بازی تیم را به راحتی آنالیز کنند. در این مورد من و همکارانم تمام تلاشمان را انجام دادیم. در هر بازی سیستم و جا گذاری بازیکنان در پست های مختلف و شیوه حمله و دفاع رو تغییر میدادیم و معتقدم ایران بازی های خوبی در این تورنمنت به نمایش گذاشت.

وی ادامه داد: ترکیب خوبی از نوجوانان و جوانان را با هم ارنج می کردیم و بازیکنان در پست های مختلف محک خوردند. شرایط روحی روانی تیم بسیار خوب بود. در واقع همدلی و دوستی در تیم وجود داشت که همه با یک هدف تلاش می کردیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم.

آزمون تاکید کرد: ما برای کسب عنوان قهرمانی کافا به تاجیکستان سفر کردیم اما در روز مسابقه با ازبکستان شرایط فقط فنی نبود و اتفاقات فقط در زمین مسابقه رخ نداد. حاشیه های داوری و کادر فنی تیم ازبکستان باعث شد بازیکنان ما خیلی فشار تحمل کنند. رباط صلیبی فاطمه قاسمی پاره شد؛ بازیکنی که روی قدرت تهاجمی و گلزنی اش حساب کرده بودم. بعد از بازی به خاطر فشار سرما و بازی های پشت سر هم، دو بازیکن ما راهی بیمارستان شدند و در نهایت روز سختی برای ما رقم خورد چرا که قهرمانی را از دست دادیم. نایب قهرمانی سزاوار بازیکنان ما نبود.

وی یادآور شد: هاجر دباغی خانم گل مسابقات شد و بابت کسب این عنوان و عنوان نایب قهرمانی به همه تیم و کادر فنی تبریک می گویم. باید با توجه به سطح مسابقات و آنالیز تیم ها سال آینده با آمادگی بیشتری راهی مسابقات شویم. از همه مسئولان فدراسیون بخاطر حمایت و پشتیبانی شان تشکر و قدردانی می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *