پنجشنبه , ۲ اسفند ۱۳۹۷

آخرین وضعیت رئیس فدراسیون فوتبال ایران پس از عارضه قلبی در ترکیه

آخرین وضعیت رئیس فدراسیون فوتبال ایران پس از عارضه قلبی در ترکیه

به گزارش “ورزش تایمز”، امیر مهدی علوی  مشاور رییس و مسول حوزه ریاست فدراسیون فوتبال در این باره عنوان کرد: رییس فدراسیون فوتبال روز گذشته در ترکیه، دچار عارضه قلبی شد و بلافاصله توسط آقای ساکت، دبیرکل فدراسیون و آقای خراطی، مدیر دپارتمان تیم های ملی به بخش مراقبت های ویژه بیمارستانی در استانبول انتقال یافت.

وی ادامه داد: کادر پزشکان در بیمارستان پس از شور و تشکیل کمیسیون تصمیم به انجام عمل آنژیوگرافی گرفتند تا وضعیت جسمانی آقای تاج را به صورت دقیق تر زیر نظر داشته باشند.

علوی افزود: خوشبختانه با رسیدگی به موقع کادر بیمارستان و رفع گرفتگی یکی از عروق اصلی، در حال حاضر وضعیت عمومی رییس فدراسیون در شرایط با ثباتی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: دکتر سلطانی فر، وزیر محترم ورزش و جوانان، دکتر داورزنی، معاون محترم وزیر ورزش و جوانان و همچنین کنسولگری ایران در ترکیه در ساعات اخیر پیگیری ویژه ای را درباره وضعیت جسمانی رییس فدراسیون داشته اند که کمال تشکر را از این عزیزان داریم.

علوی بیان داشت: همچنین آقای کارلوس کی روش هم در حالی که تیم ملی برنامه فشرده ای در اردو داشته طی ساعات اخیر به بیمارستان مراجعه کرد و از نزدیک پیگیر وضعیت رییس فدراسیون شد. ضمن اینکه مصطفی دنیزلی هم از دیگر افرادی بوده که در تماس مکرر تلفنی با بیمارستان و اعزام یک تیم پزشکی مخصوص پیگیری های مستمری را انجام داده است. علاوه بر این، از باشگاه بشیکتاش ترکیه و همچنین فدراسیون فوتبال ترکیه هم‌ نمایندگانی در بیمارستان حضور یافته اند.

وی درباره زمان ترخیص رییس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: در آخرین تماس با دبیرکل محترم فدراسیون، وی عنوان کرد که به لطف پروردگار و تلاش تیم پزشکی وضعیت جسمانی آقای تاج پایدار شده است. با این وجود، نظر قطعی درباره زمان ترخیص وی پس از اعلام پزشک و در ساعات آینده اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *