سه شنبه , ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

یک نفر از شکست استقلال خوشحال است/ رحمتی اجازه نداد پاتوسی بزند

به گزارش “ورزش تایمز”، هشتاد و نهمین دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در هفته بیست و سوم هجدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر از ساعت ۱۶ امروز شنبه در ورزشگاه آزادی تهران به میزبانی سرخپوشان آغاز شد که این دیدار با برتری یک بر صفر شاگردان برانکو به پایان رسید. احمد نورالهی (۲۰) برای پرسپولیس گل زد.

بد بازی نکردیم
وینفرد شفر پس از شکست در این دیدار گفت: پس از مدت‌ها دربی بین تیم‌های اول و دوم لیگ برگزار شد که کار بسیار سختی برای هر دوتیم وجود داشت. ما بد بازی نکردیم اما آنها در اولین کرنر خود به گل رسیدند.

شانس قهرمانی داریم
سرمربی استقلال تهران ادامه داد: یادم هست سه ماه قبل کسی نمی‌دانست دربی بین تیم‌های اول و دوم برگزار می‌شد. فرصت‌های زیادی برای گل زدن داشتیم که گل نشد. فوتبال همین است. الان تمام طرفداران استقلال ناراحت هستند چون دربی برایشان خیلی مهم بود. ما بازی را واگذار کردیم اما شانس قهرمانی را نه.

یک نفر از شکست استقلال خوشحال است
وی درباره تغییرات استقلال اظهار داشت: دیروز وریا عفوری و دانشگر را به دلیل تمرین روی چمن مصنوعی از دست دادیم. دیگر روی چمن مصنوعی نمی‌رویم. شاید لازم باشد دیگر تمرین نکنیم اما می دانم دیگر آنجا نمی‌رویم که دوباره زانوی بازیکن درد بگیرد. الان تمام بازیکنان استقلال ناراحت هستند اما می دانم یک نفر خوشحال است. ما رو به جلو فکر می‌کنیم.

به داور تبریک می گویم
شفر درباره قضاوت داور بازی اظهار داشت: به داور تبریک می گویم. قضاوت خیلی خوبی داشتند. آنها کار سختی دارند اما من گفتم که باید به آنها احترام گذاشت.

پاتوسی باید پنالتی را می‌زد
سرمربی استقلال درباره زدن ضربه پنالتی توسط فرشید اسماعیلی در حالیکه پاتوسی می‌خواست پشت توپ بایستد تاکید کرد: من نمی‌توانم وسط زمین بروم و به بازیکن بگویم تو باید پنالتی را بزنی. درست است پاتوسی باید پنالتی را می‌زد اما فرشید توپ را گرفت و زد.

ترکیب استقلال باید حفظ شود
وینفرد شفر در مورد فهرستی که برای فصل آینده تیمش در نظر گرفته است گفت: من تاکید کردم تیم باید حفظ شود. امیدوارم شرایط بهتر شود چون پتانسیل خوبی داریم.

منظورتان از یک نفر کیست؟
سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که منظورتان از اینکه گفتید یک نفر خوشحال است چیست پاسخ داد: باید این سوالات تنها مرتبط به مسائل فنی باشد.

به بازیکنان گفتم بمانیم یا برگردیم
شفر درباره امیدواری اش به قهرمانی استقلال اظهار داشت: امروز به بازیکنان گفتم می‌توانیم در اینجا بمانیم یا برگردیم. شاید بازیکن بابت نتیجه ناراحت باشد اما باید کنار هم بایستیم و بازی کنیم. دربی به اندازه قهرمانی مهم است اما من می دانم بر می‌گردیم.

مصاحبه بچگانه زیاد داشتیم
وی در ادامه راجع به باخت در بازی امروز مقابل پرسپولیس تاکید کرد: مشکل این بود قبل از بازی مصاحبه‌های بچگانه زیاد بود. دربی همه جا نظیر آلمان و آرژانتین سخت است. فوتبال شماره یک است. باید ساکت باشیم. آدم‌ها کار خودشان را انجام دهند. این مهم است که هواداران بیرون از ورزشگاه بدون هیچ مشکلی خارج شوند.

رحمتی اجازه نداد پاتوسی پنالتی را بزند
شفر در ادامه راجع به دخالت مهدی رحمتی که مانع از زدن پنالتی توسط پاتوسی و منشأ شد و خواست فرشید اسماعیلی پنالتی را بزند اظهار داشت: من نمی دانم مهدی رحمتی در آن لحظه چه به پاتوسی گفت. من نمی‌توانم کنار زمین باشم و داخل بروم بگویم پنالتی را بزند. قرار بود پاتوسی بزند. این موضوع را در جلساتمان بررسی می‌کنیم.

کسی را جریمه نمی‌کنیم
‌وی در پایان مبنی بر اینکه آیا جریمه ای برای خاطیان در نطر می گرد گفت: نه. جریمه نمی‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *