یکشنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۸

گفته بودم قهرمان با سوت آخر مشخص می‌شود/ پنالتی‌هایمان بیشتر بود

به گزارش “ورزش تایمز”، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پس از تساوی یک – یک امشب ماشین سازی تبریز و پرسپولیس در هفته بیست و نهم لیگ برتر در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی تهران گفت: همانطور که قبلاً گفته بودم قهرمان لیگ در سوت دیدار پایانی مشخص خواهد شد. امروز از فرصت‌هایمان استفاده نکردیم اما هیچ ایرادی نمی‌توانم از بازیکنانم بگیرم و از آنها به خاطر تلاشی که کردند تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: متأسفم به خاطر هوادارانمان که بسیار عالی بودند. متأسفم از اینکه نتوانستیم با هم قهرمانی را جشن بگیریم. بازی با پارس جنوبی در انتظار ماست و در آن بازی این فرصت را داریم که قهرمان شویم.

برانکو ایوانکوویچ خاطرنشان کرد: ماشین سازی یک فرصت داشت و گل شد ما ۱۹ شوت به دروازه داشتیم و ۱۱ موقعیت گل ایجاد کردیم و مالکیت توپ را هم در اختیار داشتیم اما نتوانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم. به هر حال فوتبال است و این اتفاقات در آن رخ می دهد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد عملکرد بودیمیر در طول حضورش در جمع شاگردانش گفت: بودیمیر را آوردیم که گل بزند اما به خاطر مصدومیت هایی که برایش رقم خورد نتوانست خوب باشد. اما امروز پنالتی را او گرفت و در یکی دو موقعیت دیگر هم صاحب فرصت شد که باید ببینیم. ایشان یکسال دیگر با ما قرار دارد و عملاً باید بماند مگر اینکه تغییری ایجاد شود.

برانکو در مورد داوری این دیدار و گلایه حریف از اینکه داوری به ضرر آنها بوده است گفت: خواهش من این است که فیلم را ببینید. چیزی که من از بازیکنان شنیدم این است که یک پنالتی نبود و سه پنالتی بود که باید برای تیم ما رقم می خورد. برای همین مشتاق شدم فیلم بازی را ببینم.

وی در مورد شرایط قهرمانی تیمش گفت: هر چند که یک امتیاز هم برای قهرمانی ما کافی است اما برای بردن به جم می رویم. فوتبال سخت است و هیچ چیز آسانی نداریم. ما برای پیروزی برابر پارس جنوبی به میدان خواهیم رفت.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این سوال که به نظر می رسد علیپور خسته است و چرا از بازیکن دیگری استفاده نکردید گفت: طبیعی است که او خسته باشد اما روز خوبی را پشت سر گذاشت. عالیشاه به عنوان یک هافبک بازی می کند و در دو بازی گذشته به عنوان مهاجم هم بازی کرد اما طبیعتاً علیپور برابر ماشین سازی عملکرد خوبی داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *