پنجشنبه , ۳۰ آبان ۱۳۹۸

کالدرون: حمایت علی پروین باعث افتخارم است

به گزارش “ورزش تایمز”، گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره ملاقاتش با علی پروین و حمایت او از این مربی آرژانتینی اظهار داشت: مراتب احترام خودم را به علی پروین اعلام می کنم. پروین فرد بزرگی در فوتبال ایران است. ایشان فردی بوده مسئولیت زیادی در فوتبال ایران داشته است.

وی افزود: باوجود اینکه دوستان مثل ایشان دارد به من کمک می کند، حمایت پروین خیلی برایم بهتر است. باعث افتخارم است فردی مثل پروین از من حمایت می کند.

سرمربی پرسپولیس درباره پیش بینی اش از دربی و دیدار با استقلال گفت: اولین انگیزه من این است که پرسپولیس قهرمان شود. باتوجه به تجربه ام می دانم دربی بازی مهمی است. می دانم برد در این بازی لذت ویژه ای برای تماشاگران دارد. برای همین دارم کار می کنم تا همیشه ببریم. معلوم است برد دربی برای من هم مزه دیگری می دهد.

کالدرون در خصوص میزان شناختش از پیشکسوتان پرسپولیس و تاریخ این باشگاه یادآور شد: اولین چیزی که برای من در طول مدت حضورم در پرسپولیس می گذرد این است که پرسپولیس واقعاً یک خانواده است. باتوجه به اینکه تجربه بازی در فینال جام جهانی را رفته ام، مسیر صعود تا فینال را می شناسم؛ کار؛ فروتنی و روحیه خانوادگی که این روحیه را در پرسپولیس حس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *