سه شنبه , ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

پرسپولیس حرفه‌ای پیروز شد/ از فرصت‌هایمان استفاده نکردیم

به گزارش “ورزش تایمز”، یحیی گل محمدی بعد از باخت ۲ بر صفر پدیده مقابل پرسپولیس در هفته شانزدهم لیگ برتر در نشست خبری گفت: خیلی خوب بازی را شروع کردیم و موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتیم اما از آنها استفاده نکردیم.

وی افزود: در شرایطی که می توانستیم گل بزنیم خیلی راحت به حریف پنالتی دادیم. ما دوباره فشار آوردیم اما عدم تمرکز منجر به دریافت گل دوم شد. می توانستیم حداقل مساوی بگیریم. نتوانستیم از موقعیت‌هایمان خوب استفاده کنیم.

سرمربی پدیده درباره عملکرد پرسپولیس اظهار داشت: تمرکز دفاعی پرسپولیس خوب بود. پرسپولیس حرفه ای برد. البته تیم ما در تعطیلات هم از شرایط مسابقه دور بود. در مشهد نتوانستیم بازی دوستانه داشته باشیم. بعد از اردوی ترکیه نتوانستیم در مشهد بازی کنیم. قرار بود در ورزشگاه امام رضا بازی کنیم اما پول زیادی خواستند و نشد.

گل محمدی درباره تیم پدیده هم تصریح کرد: در مشهد کار سختی داریم. زمین تمرین و مسابقه نداریم. کارمان را دشوار کرده اند. در مجموع از بازیکنانم تشکر می کنم و امیدوارم زمین پیدا کنیم تا بتوانیم تمرین کنیم. تقویم بازی ها فشرده است. زیاد وقت نداریم به باخت فکر کنیم و باید به بازی های بعدی نگاه کنیم.

سرمربی پدیده افزود: از ابتدای فصل به بازیکنانمان گفتیم فقط برای برد بجنگند. این فلسفه کاری ماست. دوست نداریم دفاعی بازی کنیم. البته مقابل پرسپولیس باید تمرکز بیشتری به خرج می دادیم تا اشتباه نکنیم. وقتی توپ در زمین ما است نباید خیلی مانور بدهیم.

گل محمدی درباره عدم اعتماد به نفس بازیکنانش برای شوتزنی گفت: موقعیت خوبی داشتیم. اما حق با شماست و در این بخش مشکل داشتیم. ارسال هایمان را بد انجام دادیم و در شوتزنی هم مشکلاتی داشتیم.

وی در پایان درباره تصمیم داور مبنی بر اعلام پنالتی به سود پرسپولیس اظهار کرد: باید کارشناسان نظر بدهند. فکر می کنم آقای سیدعلی به درستی پنالتی گرفت. اشتباه از خودمان بود. در مجموع داور بازی قضاوت خوبی داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *