سه شنبه , ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

مهم بود نیم فصل را با برد شروع کنیم/ زهر حریف را می‌گیریم

به گزارش “ورزش تایمز”، برانکو ایوانکوویچ بعد از پیروزی ۲ بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل پدیده در هفته شانزدهم لیگ برتر در نشست خبری گفت: از این برد خیلی خوشحال و راضی هستم. از هواداران و بازیکنانم در این هوای سرد تشکر می کنم. گفته بودم بازی سختی داریم. می دانستیم بازی مهمی برای هر دوتیم بود.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: این بازی یک دربی واقعی بود. در هفته اول دور برگشت باید دو تیم که بالای جدول هستند بازی می کردند. مهم بود نیم فصل را با برد شروع کنیم. اولین بازی خیلی سخت است. مهم این است که این بازی را با لیاقت بردیم. از بازی های بعدی خیلی بهتر و بهتر می شویم. باز هم به بازیکنان تیم تبریک می گویم.

برانکو ایوانکوویچ درباره شروع طوفانی پرسپولیس در این بازی و سپس احتیاط درادامه بازی تصریح کرد: خوشحال می شدیم اگر دو، سه گل دیگر هم می زدیم. فرصت هایی داشتیم اما باز هم تکرار می کنم پدیده تیم خیلی خوبی است. آقا یحیی تیم مدرنی را با سن و سال ایده آل بازیکنانش بسته است. دیروز هم گفتم اتفاقی نیست که آنها در بالای جدول هستند. بین دونیمه به بازیکنانم گفتم اگر گل سوم را می زدیم حریف «ناک اوت» می شد.

سرمربی پرسپولیس درباره کار با توپ علیرضا بیرانوند در این بازی افزود: ما اصرار بر مالکیت توپ داریم. بدون کنترل زیر توپ نمی زنیم. مگر اینکه شرایط خطرناک پیش بیاید. می خواهیم با این کار زهر حریف را بگیریم. گل دوم پس از رد و بدل شدن پاس های زیاد انجام شد. این فلسفه همیشگی ماست. تلاش می کنیم بهتر شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *