شنبه , ۲۵ خرداد ۱۳۹۸

مقصر شکست برابر استقلال فقط من بودم/ برخلاف لیاقت‌مان باختیم

به گزارش “ورزش تایمز”، امیر قلعه‌نویی شامگاه جمعه پس از شکست تیمش مقابل تیم استقلال تهران در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی اظهار داشت: من از طرفداران خوبمان معذرت‌خواهی می‌کنم، بدون شک مسئولیت باخت با من است و از همه بازیکنان تشکر می‌کنم که زحمت کشیدند.

وی ادامه داد: در فوتبال عدالت وجود ندارد و اگر خوب موقعیت‌سازی کنید و استفاده نکنید، جریمه می‌شوید. به نظرم بعد از توقف ۷ دقیقه‌ای، تیم ما تمرکز لازم را نداشت و نمی‌دانم چرا این توقف در طول بازی به دلیل یک شیء ناچیز صورت گرفت، بازیکنان ما خوب بازی کردند و امروز فوتبال نشان داد که چیزی به اسم عدالت در آن نیست.

سرمربی تیم سپاهان ادامه داد: امروز همه بازی در اختیار ما بود ولی متأسفانه بازی با شکست تیم ما به پایان رسید.

وی پیرامون تعویض‌های تیمش در این مسابقه تصریح کرد: ما در تعویض‌های خود به دنبال ۳ امتیاز بودیم و بعد از شهباززاده، کومان و خالد هم موقعیت داشتند اما بعد از آن ۷ دقیقه، شرایط تمرکزی تیم بهم ریخت؛ تیم ما خوب کار کرد اما روی یک اشتباه، بازیکنی که قرار بود پاس دهد، اشتباه کرد و گل خوردیم. به نظرم امروز تیم ما خوب بودیم و از تک تک بازیکنان تشکر می‌کنم و اگر ایرادی بوده به امیر قلعه‌نویی باز می‌گردد.

قلعه‌نویی در پاسخ به سوال “ورزش تایمز” مبنی بر اینکه آینده سپاهان با این شکست چه می‌شود، تصریح کرد: تنها فکر ما بازی با سایپا هست و باید بازیکنان را ریکاوری کنیم. فوتبال که آخر زندگی نیست. تیم‌های بزرگ دنیا هم می‌بازند و ما هم بر خلاف لیاقت خود باختیم. ما قبل از سکته تاکتیکی خوب بازی کردیم و در فوتبال عدالت نیست و فقط به بازی سایپا فکر می‌کنیم و بس!

وی در پاسخ به سوالی درباره داوری بازی افزود: به نظرم داوری بسیار عالی بود و زاهدی‌فر یکی از بهترین داوران ۴۰ سال اخیر بود. داور امروز بسیار عالی بود و نزدیک به صحنه و جایی که باید به بازی سرعت می‌داد، این کار را انجام داد؛ امروز ما به امیر قلعه‌نویی و خودمان باختیم.

سرمربی سپاهان اظهار داشت: دلیل افت تیم سپاهان امیر قلعه‌نویی است، بعد از بازی پرسپولیس ما بازیکنان ظرفیت روانی را نداشتند که باز گردند و در حین بازگشت به شرایط ایده‌آل، اتفاقات بازی تراکتورسازی صورت گرفت. برخی بازیکنان ظرفیت‌های روانی دارند و تیم ما ایجاد موقعیت می‌کند و دلیل اینکه چرا توپ‌ها وارد دروازه نمی‌شود باید مورد بررسی قرار گیرد.

وی افزود: این بازی استثنا بود و بازیکنان ما هیچ وقتی تلف نمی‌کردند و تمرکز خود را بعد از ۷ دقیقه از دست دادند. باز هم می‌گویم که مقصر من بودم و تیم من خوب کار کرد!

قلعه‌نویی بیان داشت: تیم من خوب کار می‌کند و سپاهان فرهنگ پهلوانی دارد و امیدوار بودم که هواداران تشویق تیم خود و احترام به تیم حریف را مد نظر قرار دهد. لیاقت داشتیم ببریم و اگر نبردیم، هیچکس جز قلعه‌نویی مقصر نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *