شنبه , ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

مقابل استقلال حق ما برد بود/ هیچ چیز تمام نشده است

به گزارش “ورزش تایمز”، اسوالدو فریرا در نشست خبری پس از برد امشب السد قطر مقابل استقلال تهران در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی تهران گفت: به تمام تماشاگرانی که به ورزشگاه آمدند، تبریک می گویم. آنها جو خوبی ایجاد کردند. حقمان در این مسابقه برد بود.

سرمربی السد قطر ادامه داد: در نیمه اول خوب نبودیم. باید بهتر می شدیم. در نیمه دوم بهتر بازی کردیم و موفق هم ظاهر شدیم. بهتر بودیم و نتیجه گرفتیم. اما به نظرم این بازی هنوز تمام نشده است و باید به بازی برگشت هم فکر کنیم.

اسوالدو فریرا در ادامه در خصوص عملکرد تیمش که توانست در ۲۵ دقیقه سه گل بزند افزود: خیلی ساده است که بعد از یک برد بخواهید توضیح بدهید. اما به هر حال فوتبال است و امشب بردیم. استقلال حقش نبود اینطور ببازد. اما یک پنالتی نتیجه را تغییر داد. به بازیکنانم در بین دونیمه گفتم که اشتباهات را در نیمه حریف انجام دهید. این اتفاق افتاد و در نهایت پیروز میدان شدیم. باز باید بگویم جو ورزشگاه فوق العاده بود. اما هیچ چیز برای ما تمام نشده است و باید به فکر بازی برگشت باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *