پنجشنبه , ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

شروع بدی در آسیا داشتیم/ الدحیل فقط سه موقعیت گل داشت

به گزارش “ورزش تایمز”، یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از شکست دو بر صفر پرسپولیس مقابل الدحیل قطر در هفته نخست گروه C لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا گفت: شروع بدی داشتیم و تمرکز نداشتیم. همین باعث شد برای ما مشکل پیش بیاید.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه، آیا تیمتان آماده نبود افزود: تیم الدحیل فقط سه موقعیت داشت که توانست دو گل به ثمر برساند. ما همه مهره‌های هجومی تیم را وارد زمین کردیم ولی نتوانستیم به گل برسیم چون حریف بسیار بسته بازی می‌کرد.

گل محمدی در پاسخ به سوال خبرنگار ایرانی که به نظرتان گل اول حریف روی اشتباه داوری رقم خورد، تصریح کرد: فکر می‌کنم می‌شد تصمیم بهتری گرفت. معمولاً درباره داوری حرف نمی‌زنم. داور چند تصمیم اشتباه داشت ولی مشکل اصلی ما این بود که در ابتدای بازی تمرکز نداشتیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص سه بازی متوالی خارج از خانه در لیگ قهرمانان خاطرنشان کرد: نمی‌دانم چرا این تصمیم گرفته شده است! نمی‌دانم چرا قرار است سه بازی پشت سر هم خارج از خانه بازی کنیم. این شرایط، روی تیم ما فشار ایجاد می‌کند.

وی در ادامه گفت: باید تمرکز بیشتری روی عملکردمان داشته باشیم ولی این برنامه‌ای است که چیده شده و باید نهایت تلاشمان را به کار ببندیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *