جمعه , ۳۱ خرداد ۱۳۹۸

تیم برتر دربی تبریز بودیم/ می توانستیم گل های بیشتری بزنیم

به گزارش “ورزش تایمز”، جرج لیکنز عصر امروز پنج شنبه در نشست خبری بعداز بازی تراکتورسازی تبریز با ماشین سازی تبریز گفت: بازی سختی بود ولی موفق شدیم حریف را شکست دهیم.

وی با بیان اینکه به خاطر پیروزی در این بازی خیلی خوشحالم، افزود: بازی دربی بود و ما توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم. به سرمربی تیم حریف هم تبریک می گویم به خاطر عملکرد خوبی که در این تیم داشته است.

لیکنز با تاکید بر اینکه پیش‌بینی می‌کردیم بازی سختی باشد و این طور هم شد، ادامه داد: در نیمه اول البته خوب نبودیم ولی در نیمه دوم خوب کار کردیم. البته می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم به ثمر برسانیم. وقتی موقعیت‌های زیادی از دست می‌دهید ممکن است گل بخورید و نتیجه عوض شود.

سرمربی تراکتورسازی سپس گفت: به خاطر جمعیت اندکی که به ورزشگاه آمده بودند سورپرایز شدم، یک بازی سخت نیز در تبریز هفته بعد داریم و باید برابر پدیده بازی کنیم. باید در این بازی مهم نیز موفق شویم.

وی ادامه داد: من از قبل نگران این بازی بودم چرا که ماشین سازی تیم خوبی است و مسابقه سختی پیش رو داشتیم. به خاطر کارت‌های زرد صحبت نمی‌کنم اما داوران به دنبال حرکات نمایشی بودند.

وی گفت: سوگیتا عملکرد خوبی داشت و برای اینکه خسته نشود، تعویضش کردیم. مسعود شجاعی را هم به خاطر سه اخطاره بودن بیرون کشیدیم تا از بازی هفته آینده محروم نباشد.

لیکنز همچنین افزود: فرصت گل‌های بیشتری داشتیم اما این اتفاق نیفتاد. به خاطر تمرین‌های پرفشار، بازیکنانم با طراوت نبودند. پیش از سال جدید، بازی مهمی مقابل پدیده داریم که امیدوارم با روحیه بالا به استقبال سال جدید برویم.

وی افزود: در نیمه نخست فرصت‌های زیادی از دست دادیم. عملکردمان در این نیمه چیزی نبود که می‌خواستم. تمام بازی‌های خانگی مان را برده بودیم و در خارج از خانه نیز عملکرد خوبی داشتیم. کار کردن با جرج لیکنز کار راحتی نیست و از تمام افرادی که کنارم هستند تشکر می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *