چهارشنبه , ۲۲ خرداد ۱۳۹۸

این پیروزی بیش از ۳ امتیاز داشت/ پیکان را نبریم انگار کاری نکردیم

به گزارش “ورزش تایمز”، هشتاد و نهمین دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در هفته بیست و سوم هجدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر از ساعت ۱۶ امروز شنبه در ورزشگاه آزادی تهران به میزبانی سرخپوشان آغاز شد که این دیدار با برتری یک بر صفر شاگردان برانکو به پایان رسید. احمد نورالهی (۲۰) برای پرسپولیس گل زد.

بسیار خوشحالیم از این پیروزی
برانکو ایوانکوویچ پس از این بازی گفت: طبیعی است که خیلی خوشحال هستیم بابت پیروزی در دربی. چرا که امتیاز این بازی بیش از سه امتیاز ارزش دارد. برای هواداران ما این برد بسیار اهمیت دارد. ضمن اینکه نسبت به موقعیت تیم‌های دیگر در جدول هم اهمیت داشت.

از بازیکنانم تشکر می‌کنم
وی ادامه داد: ما و استقلال تقریباً در یک سطح بودیم اما با این برد ما ۵ امتیاز جلو افتادیم. به بازیکنانم تبریک می گویم و از آنها تشکر می‌کنم به خاطر تلاششان. از هواداران هم تشکر می‌کنم که در طول بازی از ما حمایت کردند. اطمینان دارم که هواداران تا پایان فصل از ما حمایت خواهند کرد تا امتیازات را جمع آوری کنیم.

تا پایان فصل می‌خواهیم برنده باشیم
هدف ما این است که تا پایان فصل همه بازی‌ها را ببریم. البته این خیلی سخت خواهد بود چون بازی بعدی با پیکان خواهد بود و بازی به همین سختی خواهد بود. می‌خواهیم که برابر پیکان هم این سه امتیاز را کسب کنیم و بر سه امتیازی که از استقلال گرفتیم مهر تأیید بزنیم.

اعتمادی بین بازیکنان و داوران نیست
برانکو در مورد اعتراض‌های زیاد به داور از سوی بازیکنان دو تیم گفت: بازیکنان در وضعیت خاصی قرار می‌گیرند و حساس هستند. آنها تحت فشار زیاد هستند و طبیعی است که برابر هر بی عدالتی واکنش نشان می‌دهند. متأسفانه همینطور است که دیدید. عدم اعتماد زیادی بین بازیکنان و داوران بروز کرده است.

فشار روی بازیکنان زیاد است
وی در مورد عملکرد مهدی شیری و تغییر پست او گفت: دربی بازی مهم است. همه شرایطی که این دیدار دارد می‌تواند یک ترمز کوچک برای این بازیکن باشد. البته نه تنها برای شیری بلکه برای همه بازیکنان. حضور در دربی یک اتفاق بزرگ است و طبیعتاً تأثیرات خودش را هم دارد.

پیکان را نبریم انگار کاری نکرده ایم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اختلاف امتیازی که ایجاد شده است و امکان قهرمانی تیمش گفت: درست است که ما از استقلال جدا شدیم اما بازی‌های سخت دیگری باقی مانده است. تا آخر فصل جنگ‌های زیادی خواهد بود و اتفاقات غافلگیرکننده زیادی خواهد بود. در ۱۰ سال اخیر ۶۰ امتیاز کافی بود برای قهرمانی اما امسال بیشتر از ۶۰ امتیاز نیاز است برای قهرمانی. اگر پیکان را نبریم انگار هیچ کاری نکردیم.

نمی‌شود ۹۰ دقیقه یکنواخت بازی کرد
‌وی درباره احتیاطی که پرسپولیس در نیمه دوم برای حفظ نتیجه به کار برد گفت: دربی شرایط خاص خودش را دارد. فلسفه کاری ام این است گل اول را که می زنیم به دنبال گل دوم می‌رویم. البته حریف هم مهم است. در ۱۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم کنترل داشتیم. موقعیت خطرناک خلق کردیم. نمی‌توان نود دقیقه انتظار داشت بازی همواره در یک سطح ثابت باشد. دربی همیشه جذاب است که نتیجه اش همیشه مجهول است و عصبانیت به همراه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *