پنجشنبه , ۲ اسفند ۱۳۹۷

امسال باید دوهزار کلین شیت کنم/ حق استقلال در برترین ها بیشتر بود

به گزارش “ورزش تایمز”، حسین حسینی در حاشیه مراسم برترین ها گفت: از اینکه بیرانوند بهترین دروازه بان شد خوشحالم. او عملکرد خوبی داشت و توانست برترین شود اما فکر می کنم استقلال مظلوم واقع شد زیرا می توانست نفراتی بیشتر در برترین ها داشته باشد ولی متاسفانه این مسئله رخ نداد و حق استقلالی ها خورده شد.

وی در پاسخ به این سئوال که چرا شما برترین دروازه بان نشدید گفت: من رکوردار کلین شیت بودم و فکر می کنم امسال باید ۲ هزار کلین شیت کنم (با خنده) تا بتوانم در لیگ هیجدهم به عنوان بهترین دروازه بان شناخته شوم.

حسینی در خصوص شرایط این روزهای استقلال نیز افزود: ما تمریناتمان را دیر شروع کردیم. تعدادی از بازیکنانمان هم در اردوی ترکیه حاضر نبودند و نتوانستیم تمرینات منظمی را انجام دهیم ولی مطمئم با درایتی که شفر دارد می توانم لیگ هجدهم را با قدرت شروع کرده و به قهرمانی دست پیدا کنیم.

دروازه بان تیم فوتبال استقلال در خصوص رقابتش با مهدی رحمتی و شایعه جدایی اش از استقلال گفت: رحمتی دروازه بان بزرگی است و یکی از بهترین دروازه بانهای ما است البته من پیشنهادات زیادی داشتم که یکی از آن پیشنهادها ۳ میلیارد تومان بود ولی باشگاه برای دادن رضایت نامه من ۷ میلیارد از آن تیم درخواست کرده بود. باید به شما بگویم که من یک هشتم آن پول را هم از استقلال نگرفتم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم فصل موفقی را داشته باشیم و در پایان به قهرمانی در لیگ برسیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *