چهارشنبه , ۲ مهر ۱۳۹۹

‌پیکان بدشانسی آورد/ قضاوت درباره راهیاب زود است


‌رحمان محمدی راد در گفتگو با “ورزش تایمز” درباره پیروزی تیم والیبال سپاهان در بازی هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر والیبال گفت: هفته گذشته بازی سختی را پشت سر گذاشتیم چرا که تیم‌ها در هفته نخست شناخت کافی از یکدیگر ندارند. همچنین بازیکنان نسبت به سال گذشته مدت زمان طولانی از تمرینات و مسابقات دور بودند. از طرف دیگر کیفیت بازی‌ها در هفته نخست در اکثر رقابت‌ها خوب نبود.

سرمربی تیم والیبال سپاهان در ادامه اظهار کرد: از کیفیت بازی تیمم راضی هستم عملکرد خوبی در چهار ست داشتیم اما در ست سوم که نتیجه را واگذار کردیم حریف عملکرد بهتری داشت در نهایت با دفاع و سرویس خوب توانستیم پیروز شویم.

وی ادامه داد: هفته آینده با تیم راهیاب ملل مریوان رقابت خواهیم داشت تیمی که بسیار دیر تشکیل شد و قضاوت درباره نحوه بازی آنها زود است.

محمدی راد در ادامه درباره شرایط کرونا و تأثیر آن بر رقابت‌های لیگ برتر والیبال گفت: اتفاقی که برای دو تیم هورسان و پیکان در هفته نخست رخ داد ممکن است در آینده برای سایر تیم‌ها بیفتد. باید پروتکل مسابقات رعایت شود و قانونمندی برای تمام تیم‌ها یکسان باشد در تیم خودمان تمام نکات بهداشتی را رعایت می‌کنیم و نگرانی ما بابت مسافرت‌های زیادی است که درپیش داریم. حضورمان در فرودگاه و استفاده از وسایل عمومی ریسک را افزایش می‌دهد.

وی در ادامه گفت: طبیعی است تیمی پاسور نداشته باشد بازی باکیفیت ارائه نخواهد داد. همه تیم‌ها سعی کردند در پست‌های مختلف نفرات خود را تقویت کنند که اگر اتفاقی رخ داد بازیکن جایگزین داشته باشند البته تیم پیکان با بدشانسی مواجه شد که هر سه پاسور خود را در هفته نخست از دست داد. امیدوارم این بازیکنان هر چه سریع‌تر بهبود یابند.همچنین تیم هورسان که تعریف بسیاری از این تیم شنیده ایم امیدوارم در ادامه مشکلی برایشان رخ ندهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *