شنبه , ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

یس آل پیروز دربی بسکتبال گرگان شد


به گزارش “ورزش تایمز”، از هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور، بعدازظهر دوشنبه تیم‌های یس آل و شهرداری در سالن امام خمینی (ره) گرگان و در حضور بیش از دوهزار تماشاگر برگزار کننده نخستین دربی تاریخ بسکتبال گرگان بودند که در پایان تیم یس آل با نتیجه ۷۰ بر ۵۸ پیروز این دیدار حساس و جذاب شد.

تیم یس آل گرگان در کوارترهای اول، دوم و چهارم به ترتیب با نتایج ۱۸ بر ۱۶، ۲۱ بر ۱۱ و ۱۹ بر ۱۷ پیروز شد و تیم شهرداری گرگان فقط کوارتر سوم را با نتیجه ۱۴ به ۱۲ با پیروزی پشت سر گذاشت.

صالح مخدومی سرمربی یس آل گرگان در این دیدار تیمش را با ترکیب اولیه کامیار صادق زاده، بابک نظافت، رهام کبیر، دواین میشل و تایرون مک نیل وارد میدان کرد و در آن سو تیم شهرداری گرگان با سرمربیگری سید زمان حسینی و ترکیب اولیه فرشاد دژستان، محمد شهریان، عدنان دورقی، مسعود سلیمانی و ساسون آبرامیان در میدان حاضر بود.

قضاوت این دیدار بر عهده صادق قنبری به عنوان سرداور و سروش خادم حسینی و رامین فتحی به عنوان داوران اول و دوم بود و نظارت آن را عباس مقدس زاده بر عهده داشت.

در پایان هفته نهم و پایانی نیم فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور تیم یس آل گرگان با کسب دو برد، ۶ باخت و مجموع ۱۰ امتیاز در مکان هفتم جدول قرار دارد و تیم شهرداری گرگان بدون برد با هشت باخت و محموع هشت امتیاز در مکان نهم جدول ۹ تیمی جای گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *