یکشنبه , ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

یس آل درشهرآوردگرگان برتر ازشهرداری بود/نیم فصل دوم جبران می کنیم


عدنان دورقی در گفتگو با “ورزش تایمز” پس از شکست تیم بسکتبال شهرداری گرگان مقابل تیم یس آل، اظهار کرد: بازی شهرآورد حساسیت بالایی دارد، هر دوتیم برای کسب پیروزی به میدان آمده بودند و این موضوع بازی را برای هر دوتیم دشوار کرده بود.

دورقی با بیان اینکه تیم یس آل بهتر از ما بازی کرد، گفت: ما همانند بازی های گذشته نبودیم و ضعیف ظاهر شدیم. اشتباهات بسیاری در دفاع داشتیم و گل های عقب افتاده را نتوانستیم جبران کنیم.

وی با تبریک پیروزی تیم یس آل در شهرآورد گرگان، بیان کرد: تیم یس آل باانگیزه بازی می کرد و بازیکنان خارجی این تیم هم فوق العاده بودند.

این بازیکن تیم شهرداری گرگان در مورد فضای حاکم بر سالن و تشویق شدن هر دوتیم گفت: تماشاگران بسکتبال گرگان همواره از بازی ها به خوبی استقبال می کنند و به نظرم در دنیا بی نظیر هستند.

دورقی ادامه داد: امروز هم شاهد بودیم که هردوتیم شهرشان را حمایت کردند و از آنها تشکر می کنم.

وی درباره پایان نیم فصل اول لیگ بدون پیروزی برای شهرداری اظهار کرد: همه بازی ها دشوار بود اما در چند بازی عملکرد قابل قبولی داشتیم و می توانستیم نتیجه بگیریم اما لحظات آخر نتیجه را واگذار کردیم.

وی تصریح کرد: امیدوارم در نیم فصل دوم بتوانیم با تمرین بیشتر ضعف هایمان را برطرف کنیم و نتایج نیم فصل اول را جبران کنیم.

به گزارش “ورزش تایمز”، از هفته نهم و پایانی نیم فصل نخست لیگ برتر بسکتبال تیم یس آل با نتیجه ۷۰ بر ۵۸ نخستین شهرآورد گرگان را از تیم شهرداری برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *