سه شنبه , ۱۹ اسفند ۱۳۹۹

کیانی: شک نکنید مس قهرمان است/ نصرتی: بهتر ظاهر می شویم


به گزارش “ورزش تایمز”، در ادامه ششمین و آخرین روز از دور رفت رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در تهران، دو تیم مس کرمان مدافع عنوان قهرمانی و فرازبام خاییز دهدشت برابر هم قرار گرفتند که این بازی با نتیجه ۲۴ بر ۲۲ به سود تیم مس به پایان رسید.

جلال کیانی، ملی پوش تیم هندبال مس کرمان در مورد این بازی گفت: بازی همین است یعنی نیمه را سرحال می آییم. ما حدود ۱۰ اختلاف امتیاز بالاتر داشتیم. کادر فنی بیشتر به بازیکنان ذخیره و جوان فرصت دادند و تیم هم بیشتر تلاش کردند تا اختلاف را کم کند.

وی ادامه داد: تیم حریف بازیکنان جوانی داشت و کادر فنی ما هم تلاش کرد تا به بازیکنان جوان‌تر بیشتر میدان بدهد. دوندگی بازیکنان حریف بیشتر شد و در مقابل بازیکنان ما هم به قول معروف جوانی کردند و توپ‌های آخر گل نشد.

کیانی در پاسخ به این سوال که آیا مس کرمان می‌تواند از عنوان قهرمانی خود دفاع کند یا خیر، تصریح کرد: اصلاً به این موضوع شک ندارم.

کامران نصرتی، بازیکن تیم فرازبام خائیز دهدشت هم گفت: بازی بود که دو نیمه متفاوت داشت. نیمه اول کاملاً فیزیکی بود و بازی به صورتی بود که دو تیم خیلی پر برخورد بودند. تیم حریف بسیار آماده بود و ما هم از چند فرصت نتوانستیم خوب استفاده کنیم و خیلی ساده آنها را از دست دادیم.

وی افزود: با صحبت‌هایی که مربیان بین دو نیمه انجام دادند برنامه ریزی شد تا به کارهای سرعتی رو بیاوریم و به بازیکنان جوان‌تر فرصت بدهیم. تیم مس تیم فیزیکی است ولی با این حال نیمه دوم را ما بردیم و اختلاف را به حداقل رساندیم. این نشان می‌دهد که ما بازیکنان جوان و بسیار خوبی داریم. حتی می‌توانستیم در لحظاتی از بازی برنده باشیم که شانس با ما یار نبود.

بازیکن تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت خاطرنشان کرد: به دلیل کرونا تیم ما دیر بسته شد، اما با این حال تلاش می‌کنیم تا در مرحله بعدی و بازی‌های بعدی با تمرینات بهتر با قدرت بیشتری در مسابقات حضور پیدا کنیم تا نتایج خوبی در خور باشگاه فرازبام کسب کنیم. تشکر می‌کنم از رئیس فدراسیون هندبال هم که چنین شرایطی را فراهم کرد تا تیم‌ها بتوانند در بهترین شرایط با هم رقابت کنند. تمام پروتکل‌ها رعایت شده و امیدوارم تا پایان این شرایط ادامه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *