چهارشنبه , ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

کیانی: تجربه بین المللی حریفان با ما قابل مقایسه نیست


به گزارش “ورزش تایمز”، نگار کیانی اظهارداشت: به هیچ عنوان نمی شود تجربه تیم های حاضر در این رقابتها را با ما مقایسه کرد چرا که آن ها در اکثر مسابقات بین المللی حاضر می شوند و همین که به طور دائم در جریان بازی با تیم های صاحب نام و قدرتمند هستند آن ها را برای کسب مقام آماده تر می کند.

وی یادآورشد: والیبال بانوان ایران از رقابتهای جام باشگاه های سال گذشته تا امسال در هیچ تورنمنتی شرکت نکرده است و برخی بازیکنان تیم پیکان که سال گذشته در تیم بانک سرمایه توپ می زدند تجربه حضور در آن بازی ها را داشتند برخی دیگر مثل من یا مهسا کدخدا همان پارسال هم در این رقابت ها حضور نداشتیم.

لیبرو تیم والیبال پیکان تصریح کرد: بازیکنان تیم های تایلند٬ ژاپن و چین به تازگی در رقابت های لیگ ملت ها حضور پیدا کرده بودند و همین موضوع آمادگی بالای آن ها را نشان می دهد.

کیانی در خصوص بازی های دور مقدماتی اظهارداشت: ما در دور مقدماتی با تیم های قدرتمندی هم گروه شدیم٬ توانایی برد چین تایپه را هم داشتیم اما در موقعیت های حساس درصد خطاهای انفرادی مان بالا می رفت و همین موضوع باعث شد تا نتیجه را واگذار کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در دور دوم این مسابقات هم برابر تایلند بازی سخت و حساسی را در پیش داریم و برای ارائه یک بازی خوب و حرفه ای وارد زمین خواهیم شد و از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *