سه شنبه , ۱۷ تیر ۱۳۹۹

«کولاکوویچ» به آخرین بازی پیش از تعطیلات هم نخواهد رسید!


به گزارش “ورزش تایمز”، پس از رقابت‌های جام جهانی، سرمربی تیم ملی والیبال همراه ملی پوشان وارد ایران شد اما در همان فرودگاه جلسه ای چند ساعته با سرپرست فدراسیون برگزار کرد و سپس بدون حضور در نشست خبری برای توضیح نتایج تیم ملی به اصحاب رسانه و مردم راهی کشورش شد.

طبق صحبت‌های امیر خوشخبر در گفتگو با مهر قرار بود ایگور کولاکوویچ در زمان برگزاری رقابت‌های لیگ برتر به ایران بازگردد تا با تماشای مسابقات لیگ استعدادهای آینده دار والیبال ایران را شناسایی و آنها را به بدنه تیم ملی تزریق کند.

اما با شروع مسابقات شاهد غیبت کولاکوویچ در ایران و سالن مسابقات بودیم که علی فتاحی، سرپرست وقت فدراسیون والیبال در گفتگو با مهر اعلام کرد ایگور قرار نبود در ایران باشد و اول دسامبر به ایران خواهد آمد.

در ادامه و با تصمیم ناگهانی فدراسیون مبنی بر تعطیلی زود هنگام لیگ برتر انتظار می‌رفت سرمربی تیم ملی در تاریخ مقرر یعنی امروز  ۱۰ آذرماه (اول دسامبر) در ایران حاضر و حداقل آخرین بازی پیش از تعطیلات طولانی مدت لیگ را که حساس ترین بازی هفته نیز به شمار می رود را از نزدیک تماشا کند.

اما امروز نیز خبری از کولاکوویچ نیست و طبق اعلام علی فتاحی، سرپرست دبیری فدراسیون والیبال در گفتگو با “ورزش تایمز”، درباره زمان حضور سرمربی تیم ملی در ایران گفت:  کولاکوویچ در راه است و بامداد به ایران خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *