سه شنبه , ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

کولاکوویچ: برابر روسیه خوب نبودیم/ باید نگاه‌مان رو به جلو باشد


به گزارش “ورزش تایمز”، چهاردهمین دوره رقابت‌های جام جهانی والیبال از امروز سه‌شنبه ۹ مهرماه با حضور تیم‌های ایران، روسیه، مصر، کانادا، استرالیا، برزیل، آمریکا، تونس، آرژانتین، ژاپن، ایتالیا و لهستان به میزبانی ژاپن آغاز شد. تیم ملی والیبال ایران در نخستین گام رقابت‌ها از ساعت ۸:۳۰ مقابل تیم روسیه، پرافتخارترین تیم جام صف آرایی کرد و با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد.

ایگور کولاکوویچ پس از شکست ۳ بر یک مقابل روسیه گفت: ما امروز نمایش خیلی خوبی نداشتیم. مخصوصا در ست‌های اول و دوم، خوب کار نکردیم و در این دو ست از انرژی لازم برخوردار نبودیم. تیم روسیه در دفاع و سرویس بهتر از ما عمل کرد. در ست سوم نمایش خوبی داشتیم و در یک بازی نزدیک پیروز شدیم. در ست چهارم، فرصت پیروزی داشتیم اما در اواخر این ست نتوانستیم موفق عمل کنیم و در امتیاز ۲۲ بر ۲۰ که امتیاز تعیین کننده بود  روسیه موفق عمل کرد و آن‌ها را پیش انداخت. بعد از آن امتیاز، قدرت و استحکام لازم برای نبرد با روسیه را از دست دادیم.

وی افزود: ما باید نگاهمان رو به جلو باشد. تمرکز خود را باید روی بازی‌های بعدی بگذاریم و فردا به مصاف مصر خواهیم رفت. باید این شکست مقابل روسیه را فراموش کنیم و به آینده نگاه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *