جمعه , ۹ اسفند ۱۳۹۸

کولاکوویچ: از بازی با برزیل لذت بردیم/ بازیکنانم خسته هستند


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی والیبال ایران در پنجمین بازی خود در جام جهانی با نتیجه ۳ بر یک مقابل برزیل تیم بدون بدون شکست مسابقات مغلوب شد.

ایگور کولاکوویچ در نشست خبری بعد از بازی گفت: همیشه از بازی با تیم ملی والیبال برزیل لذت می‌بریم زیرا آنها بهترین تیم در جهان هستند.  درباره نتیجه باید بگویم در طول مسابقه عملکرد خوبی داشتیم. گرچه در این بازی ما با بازیکنان جوان‌تر خودمان در کنار با تجربه ها بازی کردیم. امروز  می‌توانستیم مقابل برزیل برنده شویم ولی افسوس که این اتفاق رخ نداد. این برد برایمان مهم بود. برای اعتماد به نفسمان اهمیت داشت.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: بازی قابل قبولی مقابل برزیل انجام دادیم. بازی امروز را باختیم به این دلیل که نیاز به تجربه بیش‌تر در بازیکنان داشتیم. بازیکنان در دقایق پایانی دچار کاهش انرژی و قدرت شدند چرا که آنها سه الی چهار بازی متوالی داشتند. در پایان به تیم ملی برزیل تبریک می گویم و برای آنها تا پایان تونرمنت آرزوی موفقیت دارم.

وی درباره عملکرد ایران در ادامه تورنمنت گفت: ابتدا باید بگویم فصلی طولانی و سخت پیش رو داشتیم. چون در ابتدای مسابقات از آوریل  با ۱۴- ۱۶ بازیکن کار را آغاز   کردیم و بازی هایی را در لیگ ملت‌ها، فینال لیگ ملت‌ها و سپس راه یابی به المپیک توکیو و قهرمانی آسیا دنبال کردیم و اکنون به اینجا رسیدیم. و این دوره زمانی برای ما بسیار سخت بود. بسیاری از بازیکنانمان خسته هستند و تعدادی دچار مصدومیت شده‌اند، مانند قائمی.

کولاکوویچ ادامه داد: باید بگویم هدفمان این است که باید بازیکنان را از نظر جسمی و ذهنی سالم به باشگاه‌هایشان برسانیم. برخی از بازیکنان جوانمان خوب بازی کردند و در این جام با تیم های قدرتمند بازی می کنیم و از این بازی‌ها لذت می بریم. از بازیکنان جوان و برخی با تجربه ها در دوره های بعدی استفاده می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *